Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 352Victòries · 157Taules · 51Derrotes · 144Estàndard · 232Ràpid · 120Blanques · 164Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 157 44,6% | 51 14,5% | 144 40,9% |
| Total · blanques | 164 | 76 46,3% | 23 14,0% | 65 39,6% |
| Total · negres | 188 | 81 43,1% | 28 14,9% | 79 42,0% |
| Estàndard | 232 | 102 44,0% | 40 17,2% | 90 38,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 19 17,8% | 37 34,6% |
| Estàndard · negres | 125 | 51 40,8% | 21 16,8% | 53 42,4% |
| Ràpid | 120 | 55 45,8% | 11 9,2% | 54 45,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 25 43,9% | 4 7,0% | 28 49,1% |
| Ràpid · negres | 63 | 30 47,6% | 7 11,1% | 26 41,3% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 352Victòries · 157Taules · 51Derrotes · 144Estàndard · 232Ràpid · 120Blanques · 164Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 157 44,6% | 51 14,5% | 144 40,9% |
| Total · blanques | 164 | 76 46,3% | 23 14,0% | 65 39,6% |
| Total · negres | 188 | 81 43,1% | 28 14,9% | 79 42,0% |
| Estàndard | 232 | 102 44,0% | 40 17,2% | 90 38,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 19 17,8% | 37 34,6% |
| Estàndard · negres | 125 | 51 40,8% | 21 16,8% | 53 42,4% |
| Ràpid | 120 | 55 45,8% | 11 9,2% | 54 45,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 25 43,9% | 4 7,0% | 28 49,1% |
| Ràpid · negres | 63 | 30 47,6% | 7 11,1% | 26 41,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 347Victòries · 154Taules · 51Derrotes · 142Estàndard · 232Ràpid · 115Blanques · 160Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 347 | 154 44,4% | 51 14,7% | 142 40,9% |
| Total · blanques | 160 | 73 45,6% | 23 14,4% | 64 40,0% |
| Total · negres | 187 | 81 43,3% | 28 15,0% | 78 41,7% |
| Estàndard | 232 | 102 44,0% | 40 17,2% | 90 38,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 19 17,8% | 37 34,6% |
| Estàndard · negres | 125 | 51 40,8% | 21 16,8% | 53 42,4% |
| Ràpid | 115 | 52 45,2% | 11 9,6% | 52 45,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 22 41,5% | 4 7,6% | 27 50,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 30 48,4% | 7 11,3% | 25 40,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 347Victòries · 154Taules · 51Derrotes · 142Estàndard · 232Ràpid · 115Blanques · 160Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 347 | 154 44,4% | 51 14,7% | 142 40,9% |
| Total · blanques | 160 | 73 45,6% | 23 14,4% | 64 40,0% |
| Total · negres | 187 | 81 43,3% | 28 15,0% | 78 41,7% |
| Estàndard | 232 | 102 44,0% | 40 17,2% | 90 38,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 19 17,8% | 37 34,6% |
| Estàndard · negres | 125 | 51 40,8% | 21 16,8% | 53 42,4% |
| Ràpid | 115 | 52 45,2% | 11 9,6% | 52 45,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 22 41,5% | 4 7,6% | 27 50,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 30 48,4% | 7 11,3% | 25 40,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 347Victòries · 154Taules · 51Derrotes · 142Estàndard · 232Ràpid · 115Blanques · 160Negres · 187
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 347 | 154 44,4% | 51 14,7% | 142 40,9% |
| Total · blanques | 160 | 73 45,6% | 23 14,4% | 64 40,0% |
| Total · negres | 187 | 81 43,3% | 28 15,0% | 78 41,7% |
| Estàndard | 232 | 102 44,0% | 40 17,2% | 90 38,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 51 47,7% | 19 17,8% | 37 34,6% |
| Estàndard · negres | 125 | 51 40,8% | 21 16,8% | 53 42,4% |
| Ràpid | 115 | 52 45,2% | 11 9,6% | 52 45,2% |
| Ràpid · blanques | 53 | 22 41,5% | 4 7,6% | 27 50,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 30 48,4% | 7 11,3% | 25 40,3% |
