Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 984Victòries · 406Taules · 148Derrotes · 430Estàndard · 760Ràpid · 224Blanques · 491Negres · 493
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 984 | 406 41,3% | 148 15,0% | 430 43,7% |
| Total · blanques | 491 | 209 42,6% | 78 15,9% | 204 41,6% |
| Total · negres | 493 | 197 40,0% | 70 14,2% | 226 45,8% |
| Estàndard | 760 | 291 38,3% | 126 16,6% | 343 45,1% |
| Estàndard · blanques | 380 | 149 39,2% | 68 17,9% | 163 42,9% |
| Estàndard · negres | 380 | 142 37,4% | 58 15,3% | 180 47,4% |
| Ràpid | 224 | 115 51,3% | 22 9,8% | 87 38,8% |
| Ràpid · blanques | 111 | 60 54,1% | 10 9,0% | 41 36,9% |
| Ràpid · negres | 113 | 55 48,7% | 12 10,6% | 46 40,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 984Victòries · 406Taules · 148Derrotes · 430Estàndard · 760Ràpid · 224Blanques · 491Negres · 493
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 984 | 406 41,3% | 148 15,0% | 430 43,7% |
| Total · blanques | 491 | 209 42,6% | 78 15,9% | 204 41,6% |
| Total · negres | 493 | 197 40,0% | 70 14,2% | 226 45,8% |
| Estàndard | 760 | 291 38,3% | 126 16,6% | 343 45,1% |
| Estàndard · blanques | 380 | 149 39,2% | 68 17,9% | 163 42,9% |
| Estàndard · negres | 380 | 142 37,4% | 58 15,3% | 180 47,4% |
| Ràpid | 224 | 115 51,3% | 22 9,8% | 87 38,8% |
| Ràpid · blanques | 111 | 60 54,1% | 10 9,0% | 41 36,9% |
| Ràpid · negres | 113 | 55 48,7% | 12 10,6% | 46 40,7% |
Captura 2026-09-01
+35 partides des de 2026-08-01
Partides · 984Victòries · 406Taules · 148Derrotes · 430Estàndard · 760Ràpid · 224Blanques · 491Negres · 493
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 984 | 406 41,3% | 148 15,0% | 430 43,7% |
| Total · blanques | 491 | 209 42,6% | 78 15,9% | 204 41,6% |
| Total · negres | 493 | 197 40,0% | 70 14,2% | 226 45,8% |
| Estàndard | 760 | 291 38,3% | 126 16,6% | 343 45,1% |
| Estàndard · blanques | 380 | 149 39,2% | 68 17,9% | 163 42,9% |
| Estàndard · negres | 380 | 142 37,4% | 58 15,3% | 180 47,4% |
| Ràpid | 224 | 115 51,3% | 22 9,8% | 87 38,8% |
| Ràpid · blanques | 111 | 60 54,1% | 10 9,0% | 41 36,9% |
| Ràpid · negres | 113 | 55 48,7% | 12 10,6% | 46 40,7% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 949Victòries · 390Taules · 144Derrotes · 415Estàndard · 751Ràpid · 198Blanques · 473Negres · 476
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 949 | 390 41,1% | 144 15,2% | 415 43,7% |
| Total · blanques | 473 | 201 42,5% | 75 15,9% | 197 41,7% |
| Total · negres | 476 | 189 39,7% | 69 14,5% | 218 45,8% |
| Estàndard | 751 | 287 38,2% | 123 16,4% | 341 45,4% |
| Estàndard · blanques | 375 | 147 39,2% | 65 17,3% | 163 43,5% |
| Estàndard · negres | 376 | 140 37,2% | 58 15,4% | 178 47,3% |
| Ràpid | 198 | 103 52,0% | 21 10,6% | 74 37,4% |
| Ràpid · blanques | 98 | 54 55,1% | 10 10,2% | 34 34,7% |
| Ràpid · negres | 100 | 49 49,0% | 11 11,0% | 40 40,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 942Victòries · 386Taules · 143Derrotes · 413Estàndard · 751Ràpid · 191Blanques · 470Negres · 472
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 942 | 386 41,0% | 143 15,2% | 413 43,8% |
| Total · blanques | 470 | 198 42,1% | 75 16,0% | 197 41,9% |
| Total · negres | 472 | 188 39,8% | 68 14,4% | 216 45,8% |
| Estàndard | 751 | 287 38,2% | 123 16,4% | 341 45,4% |
| Estàndard · blanques | 375 | 147 39,2% | 65 17,3% | 163 43,5% |
| Estàndard · negres | 376 | 140 37,2% | 58 15,4% | 178 47,3% |
| Ràpid | 191 | 99 51,8% | 20 10,5% | 72 37,7% |
| Ràpid · blanques | 95 | 51 53,7% | 10 10,5% | 34 35,8% |
| Ràpid · negres | 96 | 48 50,0% | 10 10,4% | 38 39,6% |
