Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 511Victòries · 172Taules · 126Derrotes · 213Estàndard · 415Ràpid · 96Blanques · 262Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 511 | 172 33,7% | 126 24,7% | 213 41,7% |
| Total · blanques | 262 | 87 33,2% | 74 28,2% | 101 38,6% |
| Total · negres | 249 | 85 34,1% | 52 20,9% | 112 45,0% |
| Estàndard | 415 | 133 32,1% | 121 29,2% | 161 38,8% |
| Estàndard · blanques | 214 | 71 33,2% | 70 32,7% | 73 34,1% |
| Estàndard · negres | 201 | 62 30,9% | 51 25,4% | 88 43,8% |
| Ràpid | 96 | 39 40,6% | 5 5,2% | 52 54,2% |
| Ràpid · blanques | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 1 2,1% | 24 50,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 511Victòries · 172Taules · 126Derrotes · 213Estàndard · 415Ràpid · 96Blanques · 262Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 511 | 172 33,7% | 126 24,7% | 213 41,7% |
| Total · blanques | 262 | 87 33,2% | 74 28,2% | 101 38,6% |
| Total · negres | 249 | 85 34,1% | 52 20,9% | 112 45,0% |
| Estàndard | 415 | 133 32,1% | 121 29,2% | 161 38,8% |
| Estàndard · blanques | 214 | 71 33,2% | 70 32,7% | 73 34,1% |
| Estàndard · negres | 201 | 62 30,9% | 51 25,4% | 88 43,8% |
| Ràpid | 96 | 39 40,6% | 5 5,2% | 52 54,2% |
| Ràpid · blanques | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 1 2,1% | 24 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 511Victòries · 172Taules · 126Derrotes · 213Estàndard · 415Ràpid · 96Blanques · 262Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 511 | 172 33,7% | 126 24,7% | 213 41,7% |
| Total · blanques | 262 | 87 33,2% | 74 28,2% | 101 38,6% |
| Total · negres | 249 | 85 34,1% | 52 20,9% | 112 45,0% |
| Estàndard | 415 | 133 32,1% | 121 29,2% | 161 38,8% |
| Estàndard · blanques | 214 | 71 33,2% | 70 32,7% | 73 34,1% |
| Estàndard · negres | 201 | 62 30,9% | 51 25,4% | 88 43,8% |
| Ràpid | 96 | 39 40,6% | 5 5,2% | 52 54,2% |
| Ràpid · blanques | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 1 2,1% | 24 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 502Victòries · 169Taules · 123Derrotes · 210Estàndard · 406Ràpid · 96Blanques · 257Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 502 | 169 33,7% | 123 24,5% | 210 41,8% |
| Total · blanques | 257 | 87 33,9% | 72 28,0% | 98 38,1% |
| Total · negres | 245 | 82 33,5% | 51 20,8% | 112 45,7% |
| Estàndard | 406 | 130 32,0% | 118 29,1% | 158 38,9% |
| Estàndard · blanques | 209 | 71 34,0% | 68 32,5% | 70 33,5% |
| Estàndard · negres | 197 | 59 30,0% | 50 25,4% | 88 44,7% |
| Ràpid | 96 | 39 40,6% | 5 5,2% | 52 54,2% |
| Ràpid · blanques | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 1 2,1% | 24 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 502Victòries · 169Taules · 123Derrotes · 210Estàndard · 406Ràpid · 96Blanques · 257Negres · 245
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 502 | 169 33,7% | 123 24,5% | 210 41,8% |
| Total · blanques | 257 | 87 33,9% | 72 28,0% | 98 38,1% |
| Total · negres | 245 | 82 33,5% | 51 20,8% | 112 45,7% |
| Estàndard | 406 | 130 32,0% | 118 29,1% | 158 38,9% |
| Estàndard · blanques | 209 | 71 34,0% | 68 32,5% | 70 33,5% |
| Estàndard · negres | 197 | 59 30,0% | 50 25,4% | 88 44,7% |
| Ràpid | 96 | 39 40,6% | 5 5,2% | 52 54,2% |
| Ràpid · blanques | 48 | 16 33,3% | 4 8,3% | 28 58,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 1 2,1% | 24 50,0% |
