Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 310Victòries · 114Taules · 63Derrotes · 133Estàndard · 271Ràpid · 39Blanques · 164Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 114 36,8% | 63 20,3% | 133 42,9% |
| Total · blanques | 164 | 65 39,6% | 37 22,6% | 62 37,8% |
| Total · negres | 146 | 49 33,6% | 26 17,8% | 71 48,6% |
| Estàndard | 271 | 95 35,1% | 62 22,9% | 114 42,1% |
| Estàndard · blanques | 143 | 50 35,0% | 36 25,2% | 57 39,9% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 26 20,3% | 57 44,5% |
| Ràpid | 39 | 19 48,7% | 1 2,6% | 19 48,7% |
| Ràpid · blanques | 21 | 15 71,4% | 1 4,8% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 310Victòries · 114Taules · 63Derrotes · 133Estàndard · 271Ràpid · 39Blanques · 164Negres · 146
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 310 | 114 36,8% | 63 20,3% | 133 42,9% |
| Total · blanques | 164 | 65 39,6% | 37 22,6% | 62 37,8% |
| Total · negres | 146 | 49 33,6% | 26 17,8% | 71 48,6% |
| Estàndard | 271 | 95 35,1% | 62 22,9% | 114 42,1% |
| Estàndard · blanques | 143 | 50 35,0% | 36 25,2% | 57 39,9% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 26 20,3% | 57 44,5% |
| Ràpid | 39 | 19 48,7% | 1 2,6% | 19 48,7% |
| Ràpid · blanques | 21 | 15 71,4% | 1 4,8% | 5 23,8% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 305Victòries · 111Taules · 63Derrotes · 131Estàndard · 271Ràpid · 34Blanques · 161Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 111 36,4% | 63 20,7% | 131 43,0% |
| Total · blanques | 161 | 63 39,1% | 37 23,0% | 61 37,9% |
| Total · negres | 144 | 48 33,3% | 26 18,1% | 70 48,6% |
| Estàndard | 271 | 95 35,1% | 62 22,9% | 114 42,1% |
| Estàndard · blanques | 143 | 50 35,0% | 36 25,2% | 57 39,9% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 26 20,3% | 57 44,5% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 18 | 13 72,2% | 1 5,6% | 4 22,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 305Victòries · 111Taules · 63Derrotes · 131Estàndard · 271Ràpid · 34Blanques · 161Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 111 36,4% | 63 20,7% | 131 43,0% |
| Total · blanques | 161 | 63 39,1% | 37 23,0% | 61 37,9% |
| Total · negres | 144 | 48 33,3% | 26 18,1% | 70 48,6% |
| Estàndard | 271 | 95 35,1% | 62 22,9% | 114 42,1% |
| Estàndard · blanques | 143 | 50 35,0% | 36 25,2% | 57 39,9% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 26 20,3% | 57 44,5% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 18 | 13 72,2% | 1 5,6% | 4 22,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 305Victòries · 111Taules · 63Derrotes · 131Estàndard · 271Ràpid · 34Blanques · 161Negres · 144
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 111 36,4% | 63 20,7% | 131 43,0% |
| Total · blanques | 161 | 63 39,1% | 37 23,0% | 61 37,9% |
| Total · negres | 144 | 48 33,3% | 26 18,1% | 70 48,6% |
| Estàndard | 271 | 95 35,1% | 62 22,9% | 114 42,1% |
| Estàndard · blanques | 143 | 50 35,0% | 36 25,2% | 57 39,9% |
| Estàndard · negres | 128 | 45 35,2% | 26 20,3% | 57 44,5% |
| Ràpid | 34 | 16 47,1% | 1 2,9% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 18 | 13 72,2% | 1 5,6% | 4 22,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
