Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 119Victòries · 80Taules · 22Derrotes · 17Estàndard · 42Ràpid · 77Blanques · 63Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 80 67,2% | 22 18,5% | 17 14,3% |
| Total · blanques | 63 | 47 74,6% | 12 19,1% | 4 6,4% |
| Total · negres | 56 | 33 58,9% | 10 17,9% | 13 23,2% |
| Estàndard | 42 | 25 59,5% | 8 19,1% | 9 21,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 18 78,3% | 4 17,4% | 1 4,4% |
| Estàndard · negres | 19 | 7 36,8% | 4 21,1% | 8 42,1% |
| Ràpid | 77 | 55 71,4% | 14 18,2% | 8 10,4% |
| Ràpid · blanques | 40 | 29 72,5% | 8 20,0% | 3 7,5% |
| Ràpid · negres | 37 | 26 70,3% | 6 16,2% | 5 13,5% |
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 119Victòries · 80Taules · 22Derrotes · 17Estàndard · 42Ràpid · 77Blanques · 63Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 80 67,2% | 22 18,5% | 17 14,3% |
| Total · blanques | 63 | 47 74,6% | 12 19,1% | 4 6,4% |
| Total · negres | 56 | 33 58,9% | 10 17,9% | 13 23,2% |
| Estàndard | 42 | 25 59,5% | 8 19,1% | 9 21,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 18 78,3% | 4 17,4% | 1 4,4% |
| Estàndard · negres | 19 | 7 36,8% | 4 21,1% | 8 42,1% |
| Ràpid | 77 | 55 71,4% | 14 18,2% | 8 10,4% |
| Ràpid · blanques | 40 | 29 72,5% | 8 20,0% | 3 7,5% |
| Ràpid · negres | 37 | 26 70,3% | 6 16,2% | 5 13,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 102Victòries · 68Taules · 18Derrotes · 16Estàndard · 42Ràpid · 60Blanques · 54Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 68 66,7% | 18 17,7% | 16 15,7% |
| Total · blanques | 54 | 42 77,8% | 9 16,7% | 3 5,6% |
| Total · negres | 48 | 26 54,2% | 9 18,8% | 13 27,1% |
| Estàndard | 42 | 25 59,5% | 8 19,1% | 9 21,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 18 78,3% | 4 17,4% | 1 4,4% |
| Estàndard · negres | 19 | 7 36,8% | 4 21,1% | 8 42,1% |
| Ràpid | 60 | 43 71,7% | 10 16,7% | 7 11,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 24 77,4% | 5 16,1% | 2 6,5% |
| Ràpid · negres | 29 | 19 65,5% | 5 17,2% | 5 17,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 102Victòries · 68Taules · 18Derrotes · 16Estàndard · 42Ràpid · 60Blanques · 54Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 68 66,7% | 18 17,7% | 16 15,7% |
| Total · blanques | 54 | 42 77,8% | 9 16,7% | 3 5,6% |
| Total · negres | 48 | 26 54,2% | 9 18,8% | 13 27,1% |
| Estàndard | 42 | 25 59,5% | 8 19,1% | 9 21,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 18 78,3% | 4 17,4% | 1 4,4% |
| Estàndard · negres | 19 | 7 36,8% | 4 21,1% | 8 42,1% |
| Ràpid | 60 | 43 71,7% | 10 16,7% | 7 11,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 24 77,4% | 5 16,1% | 2 6,5% |
| Ràpid · negres | 29 | 19 65,5% | 5 17,2% | 5 17,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 102Victòries · 68Taules · 18Derrotes · 16Estàndard · 42Ràpid · 60Blanques · 54Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 102 | 68 66,7% | 18 17,7% | 16 15,7% |
| Total · blanques | 54 | 42 77,8% | 9 16,7% | 3 5,6% |
| Total · negres | 48 | 26 54,2% | 9 18,8% | 13 27,1% |
| Estàndard | 42 | 25 59,5% | 8 19,1% | 9 21,4% |
| Estàndard · blanques | 23 | 18 78,3% | 4 17,4% | 1 4,4% |
| Estàndard · negres | 19 | 7 36,8% | 4 21,1% | 8 42,1% |
| Ràpid | 60 | 43 71,7% | 10 16,7% | 7 11,7% |
| Ràpid · blanques | 31 | 24 77,4% | 5 16,1% | 2 6,5% |
| Ràpid · negres | 29 | 19 65,5% | 5 17,2% | 5 17,2% |
