Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 45Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 30Estàndard · 25Ràpid · 20Blanques · 21Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 14 31,1% | 1 2,2% | 30 66,7% |
| Total · blanques | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Total · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
| Estàndard | 25 | 7 28,0% | 1 4,0% | 17 68,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 1 7,7% | 10 76,9% |
| Ràpid | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-10-01
+11 partides des de 2026-09-01
Partides · 45Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 30Estàndard · 25Ràpid · 20Blanques · 21Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 14 31,1% | 1 2,2% | 30 66,7% |
| Total · blanques | 21 | 9 42,9% | 0 0,0% | 12 57,1% |
| Total · negres | 24 | 5 20,8% | 1 4,2% | 18 75,0% |
| Estàndard | 25 | 7 28,0% | 1 4,0% | 17 68,0% |
| Estàndard · blanques | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 1 7,7% | 10 76,9% |
| Ràpid | 20 | 7 35,0% | 0 0,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Ràpid · negres | 11 | 3 27,3% | 0 0,0% | 8 72,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 34Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 21Ràpid · 13Blanques · 16Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 9 26,5% | 1 2,9% | 24 70,6% |
| Total · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Total · negres | 18 | 1 5,6% | 1 5,6% | 16 88,9% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 1 4,8% | 15 71,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Ràpid | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 34Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 21Ràpid · 13Blanques · 16Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 9 26,5% | 1 2,9% | 24 70,6% |
| Total · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Total · negres | 18 | 1 5,6% | 1 5,6% | 16 88,9% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 1 4,8% | 15 71,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Ràpid | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 34Victòries · 9Taules · 1Derrotes · 24Estàndard · 21Ràpid · 13Blanques · 16Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 9 26,5% | 1 2,9% | 24 70,6% |
| Total · blanques | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
| Total · negres | 18 | 1 5,6% | 1 5,6% | 16 88,9% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 1 4,8% | 15 71,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 1 9,1% | 9 81,8% |
| Ràpid | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · blanques | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
