Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 2249Victòries · 1315Taules · 464Derrotes · 470Estàndard · 1223Ràpid · 1026Blanques · 1146Negres · 1103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2249 | 1315 58,5% | 464 20,6% | 470 20,9% |
| Total · blanques | 1146 | 699 61,0% | 247 21,6% | 200 17,5% |
| Total · negres | 1103 | 616 55,9% | 217 19,7% | 270 24,5% |
| Estàndard | 1223 | 610 49,9% | 328 26,8% | 285 23,3% |
| Estàndard · blanques | 622 | 326 52,4% | 172 27,7% | 124 19,9% |
| Estàndard · negres | 601 | 284 47,3% | 156 26,0% | 161 26,8% |
| Ràpid | 1026 | 705 68,7% | 136 13,3% | 185 18,0% |
| Ràpid · blanques | 524 | 373 71,2% | 75 14,3% | 76 14,5% |
| Ràpid · negres | 502 | 332 66,1% | 61 12,2% | 109 21,7% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 2249Victòries · 1315Taules · 464Derrotes · 470Estàndard · 1223Ràpid · 1026Blanques · 1146Negres · 1103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2249 | 1315 58,5% | 464 20,6% | 470 20,9% |
| Total · blanques | 1146 | 699 61,0% | 247 21,6% | 200 17,5% |
| Total · negres | 1103 | 616 55,9% | 217 19,7% | 270 24,5% |
| Estàndard | 1223 | 610 49,9% | 328 26,8% | 285 23,3% |
| Estàndard · blanques | 622 | 326 52,4% | 172 27,7% | 124 19,9% |
| Estàndard · negres | 601 | 284 47,3% | 156 26,0% | 161 26,8% |
| Ràpid | 1026 | 705 68,7% | 136 13,3% | 185 18,0% |
| Ràpid · blanques | 524 | 373 71,2% | 75 14,3% | 76 14,5% |
| Ràpid · negres | 502 | 332 66,1% | 61 12,2% | 109 21,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 2241Victòries · 1310Taules · 463Derrotes · 468Estàndard · 1223Ràpid · 1018Blanques · 1142Negres · 1099
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2241 | 1310 58,5% | 463 20,7% | 468 20,9% |
| Total · blanques | 1142 | 696 61,0% | 247 21,6% | 199 17,4% |
| Total · negres | 1099 | 614 55,9% | 216 19,7% | 269 24,5% |
| Estàndard | 1223 | 610 49,9% | 328 26,8% | 285 23,3% |
| Estàndard · blanques | 622 | 326 52,4% | 172 27,7% | 124 19,9% |
| Estàndard · negres | 601 | 284 47,3% | 156 26,0% | 161 26,8% |
| Ràpid | 1018 | 700 68,8% | 135 13,3% | 183 18,0% |
| Ràpid · blanques | 520 | 370 71,2% | 75 14,4% | 75 14,4% |
| Ràpid · negres | 498 | 330 66,3% | 60 12,1% | 108 21,7% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 2241Victòries · 1310Taules · 463Derrotes · 468Estàndard · 1223Ràpid · 1018Blanques · 1142Negres · 1099
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2241 | 1310 58,5% | 463 20,7% | 468 20,9% |
| Total · blanques | 1142 | 696 61,0% | 247 21,6% | 199 17,4% |
| Total · negres | 1099 | 614 55,9% | 216 19,7% | 269 24,5% |
| Estàndard | 1223 | 610 49,9% | 328 26,8% | 285 23,3% |
| Estàndard · blanques | 622 | 326 52,4% | 172 27,7% | 124 19,9% |
| Estàndard · negres | 601 | 284 47,3% | 156 26,0% | 161 26,8% |
| Ràpid | 1018 | 700 68,8% | 135 13,3% | 183 18,0% |
| Ràpid · blanques | 520 | 370 71,2% | 75 14,4% | 75 14,4% |
| Ràpid · negres | 498 | 330 66,3% | 60 12,1% | 108 21,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 2223Victòries · 1299Taules · 458Derrotes · 466Estàndard · 1214Ràpid · 1009Blanques · 1133Negres · 1090
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 2223 | 1299 58,4% | 458 20,6% | 466 21,0% |
| Total · blanques | 1133 | 692 61,1% | 243 21,5% | 198 17,5% |
| Total · negres | 1090 | 607 55,7% | 215 19,7% | 268 24,6% |
| Estàndard | 1214 | 605 49,8% | 324 26,7% | 285 23,5% |
| Estàndard · blanques | 618 | 325 52,6% | 169 27,4% | 124 20,1% |
| Estàndard · negres | 596 | 280 47,0% | 155 26,0% | 161 27,0% |
| Ràpid | 1009 | 694 68,8% | 134 13,3% | 181 17,9% |
| Ràpid · blanques | 515 | 367 71,3% | 74 14,4% | 74 14,4% |
| Ràpid · negres | 494 | 327 66,2% | 60 12,2% | 107 21,7% |
