Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 26Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 19Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 5 19,2% | 4 15,4% | 17 65,4% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Total · negres | 13 | 1 7,7% | 3 23,1% | 9 69,2% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 5Taules · 4Derrotes · 17Estàndard · 7Ràpid · 19Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 5 19,2% | 4 15,4% | 17 65,4% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Total · negres | 13 | 1 7,7% | 3 23,1% | 9 69,2% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 7Victòries · 1Taules · 4Derrotes · 2Estàndard · 7Ràpid · 0Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Total · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Total · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 7Victòries · 1Taules · 4Derrotes · 2Estàndard · 7Ràpid · 0Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Total · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Total · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Estàndard | 7 | 1 14,3% | 4 57,1% | 2 28,6% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 1 33,3% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 3 75,0% | 1 25,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 0Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 0Estàndard · 0Ràpid · 0Blanques · 0Negres · 0
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
