Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 177Victòries · 66Taules · 29Derrotes · 82Estàndard · 56Ràpid · 121Blanques · 93Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 66 37,3% | 29 16,4% | 82 46,3% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 12 12,9% | 44 47,3% |
| Total · negres | 84 | 29 34,5% | 17 20,2% | 38 45,2% |
| Estàndard | 56 | 20 35,7% | 19 33,9% | 17 30,4% |
| Estàndard · blanques | 32 | 15 46,9% | 7 21,9% | 10 31,3% |
| Estàndard · negres | 24 | 5 20,8% | 12 50,0% | 7 29,2% |
| Ràpid | 121 | 46 38,0% | 10 8,3% | 65 53,7% |
| Ràpid · blanques | 61 | 22 36,1% | 5 8,2% | 34 55,7% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 5 8,3% | 31 51,7% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 177Victòries · 66Taules · 29Derrotes · 82Estàndard · 56Ràpid · 121Blanques · 93Negres · 84
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 66 37,3% | 29 16,4% | 82 46,3% |
| Total · blanques | 93 | 37 39,8% | 12 12,9% | 44 47,3% |
| Total · negres | 84 | 29 34,5% | 17 20,2% | 38 45,2% |
| Estàndard | 56 | 20 35,7% | 19 33,9% | 17 30,4% |
| Estàndard · blanques | 32 | 15 46,9% | 7 21,9% | 10 31,3% |
| Estàndard · negres | 24 | 5 20,8% | 12 50,0% | 7 29,2% |
| Ràpid | 121 | 46 38,0% | 10 8,3% | 65 53,7% |
| Ràpid · blanques | 61 | 22 36,1% | 5 8,2% | 34 55,7% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 5 8,3% | 31 51,7% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 169Victòries · 63Taules · 28Derrotes · 78Estàndard · 56Ràpid · 113Blanques · 89Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 169 | 63 37,3% | 28 16,6% | 78 46,2% |
| Total · blanques | 89 | 35 39,3% | 12 13,5% | 42 47,2% |
| Total · negres | 80 | 28 35,0% | 16 20,0% | 36 45,0% |
| Estàndard | 56 | 20 35,7% | 19 33,9% | 17 30,4% |
| Estàndard · blanques | 32 | 15 46,9% | 7 21,9% | 10 31,3% |
| Estàndard · negres | 24 | 5 20,8% | 12 50,0% | 7 29,2% |
| Ràpid | 113 | 43 38,1% | 9 8,0% | 61 54,0% |
| Ràpid · blanques | 57 | 20 35,1% | 5 8,8% | 32 56,1% |
| Ràpid · negres | 56 | 23 41,1% | 4 7,1% | 29 51,8% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 153Victòries · 58Taules · 23Derrotes · 72Estàndard · 47Ràpid · 106Blanques · 81Negres · 72
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 153 | 58 37,9% | 23 15,0% | 72 47,1% |
| Total · blanques | 81 | 31 38,3% | 10 12,4% | 40 49,4% |
| Total · negres | 72 | 27 37,5% | 13 18,1% | 32 44,4% |
| Estàndard | 47 | 18 38,3% | 14 29,8% | 15 31,9% |
| Estàndard · blanques | 27 | 13 48,2% | 5 18,5% | 9 33,3% |
| Estàndard · negres | 20 | 5 25,0% | 9 45,0% | 6 30,0% |
| Ràpid | 106 | 40 37,7% | 9 8,5% | 57 53,8% |
| Ràpid · blanques | 54 | 18 33,3% | 5 9,3% | 31 57,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 22 42,3% | 4 7,7% | 26 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 137Victòries · 51Taules · 22Derrotes · 64Estàndard · 47Ràpid · 90Blanques · 73Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 137 | 51 37,2% | 22 16,1% | 64 46,7% |
| Total · blanques | 73 | 28 38,4% | 10 13,7% | 35 48,0% |
| Total · negres | 64 | 23 35,9% | 12 18,8% | 29 45,3% |
| Estàndard | 47 | 18 38,3% | 14 29,8% | 15 31,9% |
| Estàndard · blanques | 27 | 13 48,2% | 5 18,5% | 9 33,3% |
| Estàndard · negres | 20 | 5 25,0% | 9 45,0% | 6 30,0% |
| Ràpid | 90 | 33 36,7% | 8 8,9% | 49 54,4% |
| Ràpid · blanques | 46 | 15 32,6% | 5 10,9% | 26 56,5% |
| Ràpid · negres | 44 | 18 40,9% | 3 6,8% | 23 52,3% |
