Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 290Victòries · 128Taules · 50Derrotes · 112Estàndard · 141Ràpid · 149Blanques · 147Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 290 | 128 44,1% | 50 17,2% | 112 38,6% |
| Total · blanques | 147 | 57 38,8% | 24 16,3% | 66 44,9% |
| Total · negres | 143 | 71 49,7% | 26 18,2% | 46 32,2% |
| Estàndard | 141 | 70 49,7% | 29 20,6% | 42 29,8% |
| Estàndard · blanques | 69 | 30 43,5% | 15 21,7% | 24 34,8% |
| Estàndard · negres | 72 | 40 55,6% | 14 19,4% | 18 25,0% |
| Ràpid | 149 | 58 38,9% | 21 14,1% | 70 47,0% |
| Ràpid · blanques | 78 | 27 34,6% | 9 11,5% | 42 53,9% |
| Ràpid · negres | 71 | 31 43,7% | 12 16,9% | 28 39,4% |
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 284Victòries · 126Taules · 49Derrotes · 109Estàndard · 135Ràpid · 149Blanques · 144Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 284 | 126 44,4% | 49 17,3% | 109 38,4% |
| Total · blanques | 144 | 56 38,9% | 24 16,7% | 64 44,4% |
| Total · negres | 140 | 70 50,0% | 25 17,9% | 45 32,1% |
| Estàndard | 135 | 68 50,4% | 28 20,7% | 39 28,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 29 43,9% | 15 22,7% | 22 33,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 39 56,5% | 13 18,8% | 17 24,6% |
| Ràpid | 149 | 58 38,9% | 21 14,1% | 70 47,0% |
| Ràpid · blanques | 78 | 27 34,6% | 9 11,5% | 42 53,9% |
| Ràpid · negres | 71 | 31 43,7% | 12 16,9% | 28 39,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 268Victòries · 123Taules · 42Derrotes · 103Estàndard · 135Ràpid · 133Blanques · 135Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 123 45,9% | 42 15,7% | 103 38,4% |
| Total · blanques | 135 | 54 40,0% | 20 14,8% | 61 45,2% |
| Total · negres | 133 | 69 51,9% | 22 16,5% | 42 31,6% |
| Estàndard | 135 | 68 50,4% | 28 20,7% | 39 28,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 29 43,9% | 15 22,7% | 22 33,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 39 56,5% | 13 18,8% | 17 24,6% |
| Ràpid | 133 | 55 41,4% | 14 10,5% | 64 48,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 25 36,2% | 5 7,3% | 39 56,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 30 46,9% | 9 14,1% | 25 39,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 268Victòries · 123Taules · 42Derrotes · 103Estàndard · 135Ràpid · 133Blanques · 135Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 123 45,9% | 42 15,7% | 103 38,4% |
| Total · blanques | 135 | 54 40,0% | 20 14,8% | 61 45,2% |
| Total · negres | 133 | 69 51,9% | 22 16,5% | 42 31,6% |
| Estàndard | 135 | 68 50,4% | 28 20,7% | 39 28,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 29 43,9% | 15 22,7% | 22 33,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 39 56,5% | 13 18,8% | 17 24,6% |
| Ràpid | 133 | 55 41,4% | 14 10,5% | 64 48,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 25 36,2% | 5 7,3% | 39 56,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 30 46,9% | 9 14,1% | 25 39,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 268Victòries · 123Taules · 42Derrotes · 103Estàndard · 135Ràpid · 133Blanques · 135Negres · 133
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 268 | 123 45,9% | 42 15,7% | 103 38,4% |
| Total · blanques | 135 | 54 40,0% | 20 14,8% | 61 45,2% |
| Total · negres | 133 | 69 51,9% | 22 16,5% | 42 31,6% |
| Estàndard | 135 | 68 50,4% | 28 20,7% | 39 28,9% |
| Estàndard · blanques | 66 | 29 43,9% | 15 22,7% | 22 33,3% |
| Estàndard · negres | 69 | 39 56,5% | 13 18,8% | 17 24,6% |
| Ràpid | 133 | 55 41,4% | 14 10,5% | 64 48,1% |
| Ràpid · blanques | 69 | 25 36,2% | 5 7,3% | 39 56,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 30 46,9% | 9 14,1% | 25 39,1% |
