Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 27Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 22Estàndard · 27Ràpid · 0Blanques · 12Negres · 15
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 5 18,5% | 0 0,0% | 22 81,5% |
| Total · blanques | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Total · negres | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Estàndard | 27 | 5 18,5% | 0 0,0% | 22 81,5% |
| Estàndard · blanques | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 2 13,3% | 0 0,0% | 13 86,7% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 21Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 21Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 21Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 21Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 21Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 21Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 21Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 16Estàndard · 21Ràpid · 0Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 0 0,0% | 16 76,2% |
| Estàndard · blanques | 10 | 3 30,0% | 0 0,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
