Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 364Victòries · 180Taules · 48Derrotes · 136Estàndard · 284Ràpid · 80Blanques · 178Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 364 | 180 49,5% | 48 13,2% | 136 37,4% |
| Total · blanques | 178 | 96 53,9% | 27 15,2% | 55 30,9% |
| Total · negres | 186 | 84 45,2% | 21 11,3% | 81 43,6% |
| Estàndard | 284 | 133 46,8% | 45 15,9% | 106 37,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 75 53,2% | 24 17,0% | 42 29,8% |
| Estàndard · negres | 143 | 58 40,6% | 21 14,7% | 64 44,8% |
| Ràpid | 80 | 47 58,8% | 3 3,8% | 30 37,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 21 56,8% | 3 8,1% | 13 35,1% |
| Ràpid · negres | 43 | 26 60,5% | 0 0,0% | 17 39,5% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 364Victòries · 180Taules · 48Derrotes · 136Estàndard · 284Ràpid · 80Blanques · 178Negres · 186
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 364 | 180 49,5% | 48 13,2% | 136 37,4% |
| Total · blanques | 178 | 96 53,9% | 27 15,2% | 55 30,9% |
| Total · negres | 186 | 84 45,2% | 21 11,3% | 81 43,6% |
| Estàndard | 284 | 133 46,8% | 45 15,9% | 106 37,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 75 53,2% | 24 17,0% | 42 29,8% |
| Estàndard · negres | 143 | 58 40,6% | 21 14,7% | 64 44,8% |
| Ràpid | 80 | 47 58,8% | 3 3,8% | 30 37,5% |
| Ràpid · blanques | 37 | 21 56,8% | 3 8,1% | 13 35,1% |
| Ràpid · negres | 43 | 26 60,5% | 0 0,0% | 17 39,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 356Victòries · 176Taules · 48Derrotes · 132Estàndard · 284Ràpid · 72Blanques · 174Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 356 | 176 49,4% | 48 13,5% | 132 37,1% |
| Total · blanques | 174 | 94 54,0% | 27 15,5% | 53 30,5% |
| Total · negres | 182 | 82 45,1% | 21 11,5% | 79 43,4% |
| Estàndard | 284 | 133 46,8% | 45 15,9% | 106 37,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 75 53,2% | 24 17,0% | 42 29,8% |
| Estàndard · negres | 143 | 58 40,6% | 21 14,7% | 64 44,8% |
| Ràpid | 72 | 43 59,7% | 3 4,2% | 26 36,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 19 57,6% | 3 9,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 0 0,0% | 15 38,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 356Victòries · 176Taules · 48Derrotes · 132Estàndard · 284Ràpid · 72Blanques · 174Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 356 | 176 49,4% | 48 13,5% | 132 37,1% |
| Total · blanques | 174 | 94 54,0% | 27 15,5% | 53 30,5% |
| Total · negres | 182 | 82 45,1% | 21 11,5% | 79 43,4% |
| Estàndard | 284 | 133 46,8% | 45 15,9% | 106 37,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 75 53,2% | 24 17,0% | 42 29,8% |
| Estàndard · negres | 143 | 58 40,6% | 21 14,7% | 64 44,8% |
| Ràpid | 72 | 43 59,7% | 3 4,2% | 26 36,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 19 57,6% | 3 9,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 0 0,0% | 15 38,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 356Victòries · 176Taules · 48Derrotes · 132Estàndard · 284Ràpid · 72Blanques · 174Negres · 182
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 356 | 176 49,4% | 48 13,5% | 132 37,1% |
| Total · blanques | 174 | 94 54,0% | 27 15,5% | 53 30,5% |
| Total · negres | 182 | 82 45,1% | 21 11,5% | 79 43,4% |
| Estàndard | 284 | 133 46,8% | 45 15,9% | 106 37,3% |
| Estàndard · blanques | 141 | 75 53,2% | 24 17,0% | 42 29,8% |
| Estàndard · negres | 143 | 58 40,6% | 21 14,7% | 64 44,8% |
| Ràpid | 72 | 43 59,7% | 3 4,2% | 26 36,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 19 57,6% | 3 9,1% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 39 | 24 61,5% | 0 0,0% | 15 38,5% |
