Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 157Victòries · 69Taules · 30Derrotes · 58Estàndard · 85Ràpid · 72Blanques · 72Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 69 44,0% | 30 19,1% | 58 36,9% |
| Total · blanques | 72 | 33 45,8% | 16 22,2% | 23 31,9% |
| Total · negres | 85 | 36 42,4% | 14 16,5% | 35 41,2% |
| Estàndard | 85 | 33 38,8% | 21 24,7% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 9 24,3% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 12 25,0% | 17 35,4% |
| Ràpid | 72 | 36 50,0% | 9 12,5% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 35 | 19 54,3% | 7 20,0% | 9 25,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 157Victòries · 69Taules · 30Derrotes · 58Estàndard · 85Ràpid · 72Blanques · 72Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 69 44,0% | 30 19,1% | 58 36,9% |
| Total · blanques | 72 | 33 45,8% | 16 22,2% | 23 31,9% |
| Total · negres | 85 | 36 42,4% | 14 16,5% | 35 41,2% |
| Estàndard | 85 | 33 38,8% | 21 24,7% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 9 24,3% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 12 25,0% | 17 35,4% |
| Ràpid | 72 | 36 50,0% | 9 12,5% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 35 | 19 54,3% | 7 20,0% | 9 25,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 157Victòries · 69Taules · 30Derrotes · 58Estàndard · 85Ràpid · 72Blanques · 72Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 69 44,0% | 30 19,1% | 58 36,9% |
| Total · blanques | 72 | 33 45,8% | 16 22,2% | 23 31,9% |
| Total · negres | 85 | 36 42,4% | 14 16,5% | 35 41,2% |
| Estàndard | 85 | 33 38,8% | 21 24,7% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 9 24,3% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 12 25,0% | 17 35,4% |
| Ràpid | 72 | 36 50,0% | 9 12,5% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 35 | 19 54,3% | 7 20,0% | 9 25,7% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 149Victòries · 66Taules · 29Derrotes · 54Estàndard · 85Ràpid · 64Blanques · 69Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 66 44,3% | 29 19,5% | 54 36,2% |
| Total · blanques | 69 | 32 46,4% | 15 21,7% | 22 31,9% |
| Total · negres | 80 | 34 42,5% | 14 17,5% | 32 40,0% |
| Estàndard | 85 | 33 38,8% | 21 24,7% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 9 24,3% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 12 25,0% | 17 35,4% |
| Ràpid | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 18 56,3% | 6 18,8% | 8 25,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 149Victòries · 66Taules · 29Derrotes · 54Estàndard · 85Ràpid · 64Blanques · 69Negres · 80
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 66 44,3% | 29 19,5% | 54 36,2% |
| Total · blanques | 69 | 32 46,4% | 15 21,7% | 22 31,9% |
| Total · negres | 80 | 34 42,5% | 14 17,5% | 32 40,0% |
| Estàndard | 85 | 33 38,8% | 21 24,7% | 31 36,5% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 9 24,3% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 48 | 19 39,6% | 12 25,0% | 17 35,4% |
| Ràpid | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 18 56,3% | 6 18,8% | 8 25,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 15 46,9% | 2 6,3% | 15 46,9% |
