Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 222Victòries · 97Taules · 34Derrotes · 91Estàndard · 165Ràpid · 57Blanques · 109Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 222 | 97 43,7% | 34 15,3% | 91 41,0% |
| Total · blanques | 109 | 52 47,7% | 16 14,7% | 41 37,6% |
| Total · negres | 113 | 45 39,8% | 18 15,9% | 50 44,3% |
| Estàndard | 165 | 71 43,0% | 27 16,4% | 67 40,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 39 48,8% | 12 15,0% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 32 37,7% | 15 17,7% | 38 44,7% |
| Ràpid | 57 | 26 45,6% | 7 12,3% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 29 | 13 44,8% | 4 13,8% | 12 41,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 13 46,4% | 3 10,7% | 12 42,9% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 222Victòries · 97Taules · 34Derrotes · 91Estàndard · 165Ràpid · 57Blanques · 109Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 222 | 97 43,7% | 34 15,3% | 91 41,0% |
| Total · blanques | 109 | 52 47,7% | 16 14,7% | 41 37,6% |
| Total · negres | 113 | 45 39,8% | 18 15,9% | 50 44,3% |
| Estàndard | 165 | 71 43,0% | 27 16,4% | 67 40,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 39 48,8% | 12 15,0% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 32 37,7% | 15 17,7% | 38 44,7% |
| Ràpid | 57 | 26 45,6% | 7 12,3% | 24 42,1% |
| Ràpid · blanques | 29 | 13 44,8% | 4 13,8% | 12 41,4% |
| Ràpid · negres | 28 | 13 46,4% | 3 10,7% | 12 42,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 214Victòries · 92Taules · 34Derrotes · 88Estàndard · 165Ràpid · 49Blanques · 105Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 214 | 92 43,0% | 34 15,9% | 88 41,1% |
| Total · blanques | 105 | 49 46,7% | 16 15,2% | 40 38,1% |
| Total · negres | 109 | 43 39,5% | 18 16,5% | 48 44,0% |
| Estàndard | 165 | 71 43,0% | 27 16,4% | 67 40,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 39 48,8% | 12 15,0% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 32 37,7% | 15 17,7% | 38 44,7% |
| Ràpid | 49 | 21 42,9% | 7 14,3% | 21 42,9% |
| Ràpid · blanques | 25 | 10 40,0% | 4 16,0% | 11 44,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 3 12,5% | 10 41,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 214Victòries · 92Taules · 34Derrotes · 88Estàndard · 165Ràpid · 49Blanques · 105Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 214 | 92 43,0% | 34 15,9% | 88 41,1% |
| Total · blanques | 105 | 49 46,7% | 16 15,2% | 40 38,1% |
| Total · negres | 109 | 43 39,5% | 18 16,5% | 48 44,0% |
| Estàndard | 165 | 71 43,0% | 27 16,4% | 67 40,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 39 48,8% | 12 15,0% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 85 | 32 37,7% | 15 17,7% | 38 44,7% |
| Ràpid | 49 | 21 42,9% | 7 14,3% | 21 42,9% |
| Ràpid · blanques | 25 | 10 40,0% | 4 16,0% | 11 44,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 3 12,5% | 10 41,7% |
