Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1019Victòries · 462Taules · 203Derrotes · 354Estàndard · 524Ràpid · 495Blanques · 507Negres · 512
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1019 | 462 45,3% | 203 19,9% | 354 34,7% |
| Total · blanques | 507 | 230 45,4% | 117 23,1% | 160 31,6% |
| Total · negres | 512 | 232 45,3% | 86 16,8% | 194 37,9% |
| Estàndard | 524 | 221 42,2% | 134 25,6% | 169 32,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 112 43,2% | 74 28,6% | 73 28,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 109 41,1% | 60 22,6% | 96 36,2% |
| Ràpid | 495 | 241 48,7% | 69 13,9% | 185 37,4% |
| Ràpid · blanques | 248 | 118 47,6% | 43 17,3% | 87 35,1% |
| Ràpid · negres | 247 | 123 49,8% | 26 10,5% | 98 39,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 1010Victòries · 458Taules · 202Derrotes · 350Estàndard · 524Ràpid · 486Blanques · 503Negres · 507
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1010 | 458 45,4% | 202 20,0% | 350 34,7% |
| Total · blanques | 503 | 228 45,3% | 117 23,3% | 158 31,4% |
| Total · negres | 507 | 230 45,4% | 85 16,8% | 192 37,9% |
| Estàndard | 524 | 221 42,2% | 134 25,6% | 169 32,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 112 43,2% | 74 28,6% | 73 28,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 109 41,1% | 60 22,6% | 96 36,2% |
| Ràpid | 486 | 237 48,8% | 68 14,0% | 181 37,2% |
| Ràpid · blanques | 244 | 116 47,5% | 43 17,6% | 85 34,8% |
| Ràpid · negres | 242 | 121 50,0% | 25 10,3% | 96 39,7% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 1002Victòries · 454Taules · 201Derrotes · 347Estàndard · 524Ràpid · 478Blanques · 499Negres · 503
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1002 | 454 45,3% | 201 20,1% | 347 34,6% |
| Total · blanques | 499 | 226 45,3% | 116 23,3% | 157 31,5% |
| Total · negres | 503 | 228 45,3% | 85 16,9% | 190 37,8% |
| Estàndard | 524 | 221 42,2% | 134 25,6% | 169 32,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 112 43,2% | 74 28,6% | 73 28,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 109 41,1% | 60 22,6% | 96 36,2% |
| Ràpid | 478 | 233 48,7% | 67 14,0% | 178 37,2% |
| Ràpid · blanques | 240 | 114 47,5% | 42 17,5% | 84 35,0% |
| Ràpid · negres | 238 | 119 50,0% | 25 10,5% | 94 39,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 985Victòries · 443Taules · 199Derrotes · 343Estàndard · 524Ràpid · 461Blanques · 490Negres · 495
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 985 | 443 45,0% | 199 20,2% | 343 34,8% |
| Total · blanques | 490 | 221 45,1% | 115 23,5% | 154 31,4% |
| Total · negres | 495 | 222 44,9% | 84 17,0% | 189 38,2% |
| Estàndard | 524 | 221 42,2% | 134 25,6% | 169 32,3% |
| Estàndard · blanques | 259 | 112 43,2% | 74 28,6% | 73 28,2% |
| Estàndard · negres | 265 | 109 41,1% | 60 22,6% | 96 36,2% |
| Ràpid | 461 | 222 48,2% | 65 14,1% | 174 37,7% |
| Ràpid · blanques | 231 | 109 47,2% | 41 17,8% | 81 35,1% |
| Ràpid · negres | 230 | 113 49,1% | 24 10,4% | 93 40,4% |
