Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 877Victòries · 421Taules · 204Derrotes · 252Estàndard · 621Ràpid · 256Blanques · 450Negres · 427
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 421 48,0% | 204 23,3% | 252 28,7% |
| Total · blanques | 450 | 222 49,3% | 106 23,6% | 122 27,1% |
| Total · negres | 427 | 199 46,6% | 98 23,0% | 130 30,4% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 161 25,9% | 179 28,8% |
| Estàndard · blanques | 317 | 149 47,0% | 85 26,8% | 83 26,2% |
| Estàndard · negres | 304 | 132 43,4% | 76 25,0% | 96 31,6% |
| Ràpid | 256 | 140 54,7% | 43 16,8% | 73 28,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 73 54,9% | 21 15,8% | 39 29,3% |
| Ràpid · negres | 123 | 67 54,5% | 22 17,9% | 34 27,6% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 877Victòries · 421Taules · 204Derrotes · 252Estàndard · 621Ràpid · 256Blanques · 450Negres · 427
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 421 48,0% | 204 23,3% | 252 28,7% |
| Total · blanques | 450 | 222 49,3% | 106 23,6% | 122 27,1% |
| Total · negres | 427 | 199 46,6% | 98 23,0% | 130 30,4% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 161 25,9% | 179 28,8% |
| Estàndard · blanques | 317 | 149 47,0% | 85 26,8% | 83 26,2% |
| Estàndard · negres | 304 | 132 43,4% | 76 25,0% | 96 31,6% |
| Ràpid | 256 | 140 54,7% | 43 16,8% | 73 28,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 73 54,9% | 21 15,8% | 39 29,3% |
| Ràpid · negres | 123 | 67 54,5% | 22 17,9% | 34 27,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 877Victòries · 421Taules · 204Derrotes · 252Estàndard · 621Ràpid · 256Blanques · 450Negres · 427
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 877 | 421 48,0% | 204 23,3% | 252 28,7% |
| Total · blanques | 450 | 222 49,3% | 106 23,6% | 122 27,1% |
| Total · negres | 427 | 199 46,6% | 98 23,0% | 130 30,4% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 161 25,9% | 179 28,8% |
| Estàndard · blanques | 317 | 149 47,0% | 85 26,8% | 83 26,2% |
| Estàndard · negres | 304 | 132 43,4% | 76 25,0% | 96 31,6% |
| Ràpid | 256 | 140 54,7% | 43 16,8% | 73 28,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 73 54,9% | 21 15,8% | 39 29,3% |
| Ràpid · negres | 123 | 67 54,5% | 22 17,9% | 34 27,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 869Victòries · 416Taules · 203Derrotes · 250Estàndard · 621Ràpid · 248Blanques · 446Negres · 423
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 869 | 416 47,9% | 203 23,4% | 250 28,8% |
| Total · blanques | 446 | 218 48,9% | 106 23,8% | 122 27,4% |
| Total · negres | 423 | 198 46,8% | 97 22,9% | 128 30,3% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 161 25,9% | 179 28,8% |
| Estàndard · blanques | 317 | 149 47,0% | 85 26,8% | 83 26,2% |
| Estàndard · negres | 304 | 132 43,4% | 76 25,0% | 96 31,6% |
| Ràpid | 248 | 135 54,4% | 42 16,9% | 71 28,6% |
| Ràpid · blanques | 129 | 69 53,5% | 21 16,3% | 39 30,2% |
| Ràpid · negres | 119 | 66 55,5% | 21 17,7% | 32 26,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 869Victòries · 416Taules · 203Derrotes · 250Estàndard · 621Ràpid · 248Blanques · 446Negres · 423
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 869 | 416 47,9% | 203 23,4% | 250 28,8% |
| Total · blanques | 446 | 218 48,9% | 106 23,8% | 122 27,4% |
| Total · negres | 423 | 198 46,8% | 97 22,9% | 128 30,3% |
| Estàndard | 621 | 281 45,3% | 161 25,9% | 179 28,8% |
| Estàndard · blanques | 317 | 149 47,0% | 85 26,8% | 83 26,2% |
| Estàndard · negres | 304 | 132 43,4% | 76 25,0% | 96 31,6% |
| Ràpid | 248 | 135 54,4% | 42 16,9% | 71 28,6% |
| Ràpid · blanques | 129 | 69 53,5% | 21 16,3% | 39 30,2% |
| Ràpid · negres | 119 | 66 55,5% | 21 17,7% | 32 26,9% |
