Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 1177Victòries · 512Taules · 193Derrotes · 472Estàndard · 666Ràpid · 511Blanques · 586Negres · 591
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1177 | 512 43,5% | 193 16,4% | 472 40,1% |
| Total · blanques | 586 | 273 46,6% | 102 17,4% | 211 36,0% |
| Total · negres | 591 | 239 40,4% | 91 15,4% | 261 44,2% |
| Estàndard | 666 | 273 41,0% | 131 19,7% | 262 39,3% |
| Estàndard · blanques | 334 | 145 43,4% | 68 20,4% | 121 36,2% |
| Estàndard · negres | 332 | 128 38,6% | 63 19,0% | 141 42,5% |
| Ràpid | 511 | 239 46,8% | 62 12,1% | 210 41,1% |
| Ràpid · blanques | 252 | 128 50,8% | 34 13,5% | 90 35,7% |
| Ràpid · negres | 259 | 111 42,9% | 28 10,8% | 120 46,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1160Victòries · 508Taules · 188Derrotes · 464Estàndard · 666Ràpid · 494Blanques · 578Negres · 582
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1160 | 508 43,8% | 188 16,2% | 464 40,0% |
| Total · blanques | 578 | 272 47,1% | 100 17,3% | 206 35,6% |
| Total · negres | 582 | 236 40,6% | 88 15,1% | 258 44,3% |
| Estàndard | 666 | 273 41,0% | 131 19,7% | 262 39,3% |
| Estàndard · blanques | 334 | 145 43,4% | 68 20,4% | 121 36,2% |
| Estàndard · negres | 332 | 128 38,6% | 63 19,0% | 141 42,5% |
| Ràpid | 494 | 235 47,6% | 57 11,5% | 202 40,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 127 52,1% | 32 13,1% | 85 34,8% |
| Ràpid · negres | 250 | 108 43,2% | 25 10,0% | 117 46,8% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1160Victòries · 508Taules · 188Derrotes · 464Estàndard · 666Ràpid · 494Blanques · 578Negres · 582
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1160 | 508 43,8% | 188 16,2% | 464 40,0% |
| Total · blanques | 578 | 272 47,1% | 100 17,3% | 206 35,6% |
| Total · negres | 582 | 236 40,6% | 88 15,1% | 258 44,3% |
| Estàndard | 666 | 273 41,0% | 131 19,7% | 262 39,3% |
| Estàndard · blanques | 334 | 145 43,4% | 68 20,4% | 121 36,2% |
| Estàndard · negres | 332 | 128 38,6% | 63 19,0% | 141 42,5% |
| Ràpid | 494 | 235 47,6% | 57 11,5% | 202 40,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 127 52,1% | 32 13,1% | 85 34,8% |
| Ràpid · negres | 250 | 108 43,2% | 25 10,0% | 117 46,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1152Victòries · 504Taules · 186Derrotes · 462Estàndard · 658Ràpid · 494Blanques · 574Negres · 578
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1152 | 504 43,8% | 186 16,2% | 462 40,1% |
| Total · blanques | 574 | 269 46,9% | 100 17,4% | 205 35,7% |
| Total · negres | 578 | 235 40,7% | 86 14,9% | 257 44,5% |
| Estàndard | 658 | 269 40,9% | 129 19,6% | 260 39,5% |
| Estàndard · blanques | 330 | 142 43,0% | 68 20,6% | 120 36,4% |
| Estàndard · negres | 328 | 127 38,7% | 61 18,6% | 140 42,7% |
| Ràpid | 494 | 235 47,6% | 57 11,5% | 202 40,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 127 52,1% | 32 13,1% | 85 34,8% |
| Ràpid · negres | 250 | 108 43,2% | 25 10,0% | 117 46,8% |
