Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 112Victòries · 30Taules · 8Derrotes · 74Estàndard · 61Ràpid · 51Blanques · 56Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 30 26,8% | 8 7,1% | 74 66,1% |
| Total · blanques | 56 | 13 23,2% | 4 7,1% | 39 69,6% |
| Total · negres | 56 | 17 30,4% | 4 7,1% | 35 62,5% |
| Estàndard | 61 | 16 26,2% | 6 9,8% | 39 63,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 3 10,7% | 18 64,3% |
| Ràpid | 51 | 14 27,5% | 2 3,9% | 35 68,6% |
| Ràpid · blanques | 23 | 4 17,4% | 1 4,4% | 18 78,3% |
| Ràpid · negres | 28 | 10 35,7% | 1 3,6% | 17 60,7% |
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 112Victòries · 30Taules · 8Derrotes · 74Estàndard · 61Ràpid · 51Blanques · 56Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 30 26,8% | 8 7,1% | 74 66,1% |
| Total · blanques | 56 | 13 23,2% | 4 7,1% | 39 69,6% |
| Total · negres | 56 | 17 30,4% | 4 7,1% | 35 62,5% |
| Estàndard | 61 | 16 26,2% | 6 9,8% | 39 63,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 3 10,7% | 18 64,3% |
| Ràpid | 51 | 14 27,5% | 2 3,9% | 35 68,6% |
| Ràpid · blanques | 23 | 4 17,4% | 1 4,4% | 18 78,3% |
| Ràpid · negres | 28 | 10 35,7% | 1 3,6% | 17 60,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 106Victòries · 27Taules · 8Derrotes · 71Estàndard · 61Ràpid · 45Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 27 25,5% | 8 7,6% | 71 67,0% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 4 7,4% | 37 68,5% |
| Total · negres | 52 | 14 26,9% | 4 7,7% | 34 65,4% |
| Estàndard | 61 | 16 26,2% | 6 9,8% | 39 63,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 3 10,7% | 18 64,3% |
| Ràpid | 45 | 11 24,4% | 2 4,4% | 32 71,1% |
| Ràpid · blanques | 21 | 4 19,1% | 1 4,8% | 16 76,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 7 29,2% | 1 4,2% | 16 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 106Victòries · 27Taules · 8Derrotes · 71Estàndard · 61Ràpid · 45Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 27 25,5% | 8 7,6% | 71 67,0% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 4 7,4% | 37 68,5% |
| Total · negres | 52 | 14 26,9% | 4 7,7% | 34 65,4% |
| Estàndard | 61 | 16 26,2% | 6 9,8% | 39 63,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 3 10,7% | 18 64,3% |
| Ràpid | 45 | 11 24,4% | 2 4,4% | 32 71,1% |
| Ràpid · blanques | 21 | 4 19,1% | 1 4,8% | 16 76,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 7 29,2% | 1 4,2% | 16 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 106Victòries · 27Taules · 8Derrotes · 71Estàndard · 61Ràpid · 45Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 27 25,5% | 8 7,6% | 71 67,0% |
| Total · blanques | 54 | 13 24,1% | 4 7,4% | 37 68,5% |
| Total · negres | 52 | 14 26,9% | 4 7,7% | 34 65,4% |
| Estàndard | 61 | 16 26,2% | 6 9,8% | 39 63,9% |
| Estàndard · blanques | 33 | 9 27,3% | 3 9,1% | 21 63,6% |
| Estàndard · negres | 28 | 7 25,0% | 3 10,7% | 18 64,3% |
| Ràpid | 45 | 11 24,4% | 2 4,4% | 32 71,1% |
| Ràpid · blanques | 21 | 4 19,1% | 1 4,8% | 16 76,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 7 29,2% | 1 4,2% | 16 66,7% |
