Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 526Victòries · 201Taules · 68Derrotes · 257Estàndard · 258Ràpid · 268Blanques · 265Negres · 261
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 526 | 201 38,2% | 68 12,9% | 257 48,9% |
| Total · blanques | 265 | 101 38,1% | 34 12,8% | 130 49,1% |
| Total · negres | 261 | 100 38,3% | 34 13,0% | 127 48,7% |
| Estàndard | 258 | 94 36,4% | 41 15,9% | 123 47,7% |
| Estàndard · blanques | 128 | 48 37,5% | 21 16,4% | 59 46,1% |
| Estàndard · negres | 130 | 46 35,4% | 20 15,4% | 64 49,2% |
| Ràpid | 268 | 107 39,9% | 27 10,1% | 134 50,0% |
| Ràpid · blanques | 137 | 53 38,7% | 13 9,5% | 71 51,8% |
| Ràpid · negres | 131 | 54 41,2% | 14 10,7% | 63 48,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 520Victòries · 200Taules · 68Derrotes · 252Estàndard · 252Ràpid · 268Blanques · 262Negres · 258
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 200 38,5% | 68 13,1% | 252 48,5% |
| Total · blanques | 262 | 100 38,2% | 34 13,0% | 128 48,9% |
| Total · negres | 258 | 100 38,8% | 34 13,2% | 124 48,1% |
| Estàndard | 252 | 93 36,9% | 41 16,3% | 118 46,8% |
| Estàndard · blanques | 125 | 47 37,6% | 21 16,8% | 57 45,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 46 36,2% | 20 15,8% | 61 48,0% |
| Ràpid | 268 | 107 39,9% | 27 10,1% | 134 50,0% |
| Ràpid · blanques | 137 | 53 38,7% | 13 9,5% | 71 51,8% |
| Ràpid · negres | 131 | 54 41,2% | 14 10,7% | 63 48,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 520Victòries · 200Taules · 68Derrotes · 252Estàndard · 252Ràpid · 268Blanques · 262Negres · 258
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 200 38,5% | 68 13,1% | 252 48,5% |
| Total · blanques | 262 | 100 38,2% | 34 13,0% | 128 48,9% |
| Total · negres | 258 | 100 38,8% | 34 13,2% | 124 48,1% |
| Estàndard | 252 | 93 36,9% | 41 16,3% | 118 46,8% |
| Estàndard · blanques | 125 | 47 37,6% | 21 16,8% | 57 45,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 46 36,2% | 20 15,8% | 61 48,0% |
| Ràpid | 268 | 107 39,9% | 27 10,1% | 134 50,0% |
| Ràpid · blanques | 137 | 53 38,7% | 13 9,5% | 71 51,8% |
| Ràpid · negres | 131 | 54 41,2% | 14 10,7% | 63 48,1% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 520Victòries · 200Taules · 68Derrotes · 252Estàndard · 252Ràpid · 268Blanques · 262Negres · 258
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 520 | 200 38,5% | 68 13,1% | 252 48,5% |
| Total · blanques | 262 | 100 38,2% | 34 13,0% | 128 48,9% |
| Total · negres | 258 | 100 38,8% | 34 13,2% | 124 48,1% |
| Estàndard | 252 | 93 36,9% | 41 16,3% | 118 46,8% |
| Estàndard · blanques | 125 | 47 37,6% | 21 16,8% | 57 45,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 46 36,2% | 20 15,8% | 61 48,0% |
| Ràpid | 268 | 107 39,9% | 27 10,1% | 134 50,0% |
| Ràpid · blanques | 137 | 53 38,7% | 13 9,5% | 71 51,8% |
| Ràpid · negres | 131 | 54 41,2% | 14 10,7% | 63 48,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 503Victòries · 193Taules · 67Derrotes · 243Estàndard · 252Ràpid · 251Blanques · 254Negres · 249
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 503 | 193 38,4% | 67 13,3% | 243 48,3% |
| Total · blanques | 254 | 96 37,8% | 33 13,0% | 125 49,2% |
| Total · negres | 249 | 97 39,0% | 34 13,7% | 118 47,4% |
| Estàndard | 252 | 93 36,9% | 41 16,3% | 118 46,8% |
| Estàndard · blanques | 125 | 47 37,6% | 21 16,8% | 57 45,6% |
| Estàndard · negres | 127 | 46 36,2% | 20 15,8% | 61 48,0% |
| Ràpid | 251 | 100 39,8% | 26 10,4% | 125 49,8% |
| Ràpid · blanques | 129 | 49 38,0% | 12 9,3% | 68 52,7% |
| Ràpid · negres | 122 | 51 41,8% | 14 11,5% | 57 46,7% |
