Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 117Victòries · 27Taules · 1Derrotes · 89Estàndard · 28Ràpid · 89Blanques · 55Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 117 | 27 23,1% | 1 0,9% | 89 76,1% |
| Total · blanques | 55 | 11 20,0% | 1 1,8% | 43 78,2% |
| Total · negres | 62 | 16 25,8% | 0 0,0% | 46 74,2% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid | 89 | 17 19,1% | 1 1,1% | 71 79,8% |
| Ràpid · blanques | 45 | 7 15,6% | 1 2,2% | 37 82,2% |
| Ràpid · negres | 44 | 10 22,7% | 0 0,0% | 34 77,3% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 117Victòries · 27Taules · 1Derrotes · 89Estàndard · 28Ràpid · 89Blanques · 55Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 117 | 27 23,1% | 1 0,9% | 89 76,1% |
| Total · blanques | 55 | 11 20,0% | 1 1,8% | 43 78,2% |
| Total · negres | 62 | 16 25,8% | 0 0,0% | 46 74,2% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid | 89 | 17 19,1% | 1 1,1% | 71 79,8% |
| Ràpid · blanques | 45 | 7 15,6% | 1 2,2% | 37 82,2% |
| Ràpid · negres | 44 | 10 22,7% | 0 0,0% | 34 77,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 109Victòries · 26Taules · 1Derrotes · 82Estàndard · 28Ràpid · 81Blanques · 51Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 26 23,9% | 1 0,9% | 82 75,2% |
| Total · blanques | 51 | 10 19,6% | 1 2,0% | 40 78,4% |
| Total · negres | 58 | 16 27,6% | 0 0,0% | 42 72,4% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid | 81 | 16 19,8% | 1 1,2% | 64 79,0% |
| Ràpid · blanques | 41 | 6 14,6% | 1 2,4% | 34 82,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 10 25,0% | 0 0,0% | 30 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 109Victòries · 26Taules · 1Derrotes · 82Estàndard · 28Ràpid · 81Blanques · 51Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 26 23,9% | 1 0,9% | 82 75,2% |
| Total · blanques | 51 | 10 19,6% | 1 2,0% | 40 78,4% |
| Total · negres | 58 | 16 27,6% | 0 0,0% | 42 72,4% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid | 81 | 16 19,8% | 1 1,2% | 64 79,0% |
| Ràpid · blanques | 41 | 6 14,6% | 1 2,4% | 34 82,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 10 25,0% | 0 0,0% | 30 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 109Victòries · 26Taules · 1Derrotes · 82Estàndard · 28Ràpid · 81Blanques · 51Negres · 58
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 109 | 26 23,9% | 1 0,9% | 82 75,2% |
| Total · blanques | 51 | 10 19,6% | 1 2,0% | 40 78,4% |
| Total · negres | 58 | 16 27,6% | 0 0,0% | 42 72,4% |
| Estàndard | 28 | 10 35,7% | 0 0,0% | 18 64,3% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 0 0,0% | 12 66,7% |
| Ràpid | 81 | 16 19,8% | 1 1,2% | 64 79,0% |
| Ràpid · blanques | 41 | 6 14,6% | 1 2,4% | 34 82,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 10 25,0% | 0 0,0% | 30 75,0% |
