Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 404Victòries · 125Taules · 24Derrotes · 255Estàndard · 283Ràpid · 121Blanques · 203Negres · 201
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 125 30,9% | 24 5,9% | 255 63,1% |
| Total · blanques | 203 | 62 30,5% | 17 8,4% | 124 61,1% |
| Total · negres | 201 | 63 31,3% | 7 3,5% | 131 65,2% |
| Estàndard | 283 | 91 32,2% | 18 6,4% | 174 61,5% |
| Estàndard · blanques | 144 | 46 31,9% | 14 9,7% | 84 58,3% |
| Estàndard · negres | 139 | 45 32,4% | 4 2,9% | 90 64,8% |
| Ràpid | 121 | 34 28,1% | 6 5,0% | 81 66,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Ràpid · negres | 62 | 18 29,0% | 3 4,8% | 41 66,1% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 398Victòries · 122Taules · 24Derrotes · 252Estàndard · 277Ràpid · 121Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 122 30,7% | 24 6,0% | 252 63,3% |
| Total · blanques | 200 | 60 30,0% | 17 8,5% | 123 61,5% |
| Total · negres | 198 | 62 31,3% | 7 3,5% | 129 65,2% |
| Estàndard | 277 | 88 31,8% | 18 6,5% | 171 61,7% |
| Estàndard · blanques | 141 | 44 31,2% | 14 9,9% | 83 58,9% |
| Estàndard · negres | 136 | 44 32,4% | 4 2,9% | 88 64,7% |
| Ràpid | 121 | 34 28,1% | 6 5,0% | 81 66,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Ràpid · negres | 62 | 18 29,0% | 3 4,8% | 41 66,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 398Victòries · 122Taules · 24Derrotes · 252Estàndard · 277Ràpid · 121Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 122 30,7% | 24 6,0% | 252 63,3% |
| Total · blanques | 200 | 60 30,0% | 17 8,5% | 123 61,5% |
| Total · negres | 198 | 62 31,3% | 7 3,5% | 129 65,2% |
| Estàndard | 277 | 88 31,8% | 18 6,5% | 171 61,7% |
| Estàndard · blanques | 141 | 44 31,2% | 14 9,9% | 83 58,9% |
| Estàndard · negres | 136 | 44 32,4% | 4 2,9% | 88 64,7% |
| Ràpid | 121 | 34 28,1% | 6 5,0% | 81 66,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Ràpid · negres | 62 | 18 29,0% | 3 4,8% | 41 66,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 398Victòries · 122Taules · 24Derrotes · 252Estàndard · 277Ràpid · 121Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 122 30,7% | 24 6,0% | 252 63,3% |
| Total · blanques | 200 | 60 30,0% | 17 8,5% | 123 61,5% |
| Total · negres | 198 | 62 31,3% | 7 3,5% | 129 65,2% |
| Estàndard | 277 | 88 31,8% | 18 6,5% | 171 61,7% |
| Estàndard · blanques | 141 | 44 31,2% | 14 9,9% | 83 58,9% |
| Estàndard · negres | 136 | 44 32,4% | 4 2,9% | 88 64,7% |
| Ràpid | 121 | 34 28,1% | 6 5,0% | 81 66,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Ràpid · negres | 62 | 18 29,0% | 3 4,8% | 41 66,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 398Victòries · 122Taules · 24Derrotes · 252Estàndard · 277Ràpid · 121Blanques · 200Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 398 | 122 30,7% | 24 6,0% | 252 63,3% |
| Total · blanques | 200 | 60 30,0% | 17 8,5% | 123 61,5% |
| Total · negres | 198 | 62 31,3% | 7 3,5% | 129 65,2% |
| Estàndard | 277 | 88 31,8% | 18 6,5% | 171 61,7% |
| Estàndard · blanques | 141 | 44 31,2% | 14 9,9% | 83 58,9% |
| Estàndard · negres | 136 | 44 32,4% | 4 2,9% | 88 64,7% |
| Ràpid | 121 | 34 28,1% | 6 5,0% | 81 66,9% |
| Ràpid · blanques | 59 | 16 27,1% | 3 5,1% | 40 67,8% |
| Ràpid · negres | 62 | 18 29,0% | 3 4,8% | 41 66,1% |
