Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 79Victòries · 25Taules · 3Derrotes · 51Estàndard · 25Ràpid · 54Blanques · 39Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 25 31,7% | 3 3,8% | 51 64,6% |
| Total · blanques | 39 | 17 43,6% | 1 2,6% | 21 53,9% |
| Total · negres | 40 | 8 20,0% | 2 5,0% | 30 75,0% |
| Estàndard | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Ràpid | 54 | 16 29,6% | 2 3,7% | 36 66,7% |
| Ràpid · blanques | 26 | 11 42,3% | 0 0,0% | 15 57,7% |
| Ràpid · negres | 28 | 5 17,9% | 2 7,1% | 21 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 70Victòries · 24Taules · 2Derrotes · 44Estàndard · 25Ràpid · 45Blanques · 35Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 2 2,9% | 44 62,9% |
| Total · blanques | 35 | 16 45,7% | 1 2,9% | 18 51,4% |
| Total · negres | 35 | 8 22,9% | 1 2,9% | 26 74,3% |
| Estàndard | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Ràpid | 45 | 15 33,3% | 1 2,2% | 29 64,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 1 4,4% | 17 73,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 70Victòries · 24Taules · 2Derrotes · 44Estàndard · 25Ràpid · 45Blanques · 35Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 2 2,9% | 44 62,9% |
| Total · blanques | 35 | 16 45,7% | 1 2,9% | 18 51,4% |
| Total · negres | 35 | 8 22,9% | 1 2,9% | 26 74,3% |
| Estàndard | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Ràpid | 45 | 15 33,3% | 1 2,2% | 29 64,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 1 4,4% | 17 73,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 70Victòries · 24Taules · 2Derrotes · 44Estàndard · 25Ràpid · 45Blanques · 35Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 24 34,3% | 2 2,9% | 44 62,9% |
| Total · blanques | 35 | 16 45,7% | 1 2,9% | 18 51,4% |
| Total · negres | 35 | 8 22,9% | 1 2,9% | 26 74,3% |
| Estàndard | 25 | 9 36,0% | 1 4,0% | 15 60,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard · negres | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Ràpid | 45 | 15 33,3% | 1 2,2% | 29 64,4% |
| Ràpid · blanques | 22 | 10 45,5% | 0 0,0% | 12 54,6% |
| Ràpid · negres | 23 | 5 21,7% | 1 4,4% | 17 73,9% |
