Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 246Victòries · 101Taules · 23Derrotes · 122Estàndard · 135Ràpid · 111Blanques · 115Negres · 131
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 246 | 101 41,1% | 23 9,4% | 122 49,6% |
| Total · blanques | 115 | 56 48,7% | 11 9,6% | 48 41,7% |
| Total · negres | 131 | 45 34,4% | 12 9,2% | 74 56,5% |
| Estàndard | 135 | 54 40,0% | 19 14,1% | 62 45,9% |
| Estàndard · blanques | 65 | 31 47,7% | 9 13,9% | 25 38,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 23 32,9% | 10 14,3% | 37 52,9% |
| Ràpid | 111 | 47 42,3% | 4 3,6% | 60 54,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 25 50,0% | 2 4,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 241Victòries · 100Taules · 22Derrotes · 119Estàndard · 130Ràpid · 111Blanques · 114Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 241 | 100 41,5% | 22 9,1% | 119 49,4% |
| Total · blanques | 114 | 56 49,1% | 11 9,7% | 47 41,2% |
| Total · negres | 127 | 44 34,7% | 11 8,7% | 72 56,7% |
| Estàndard | 130 | 53 40,8% | 18 13,9% | 59 45,4% |
| Estàndard · blanques | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard · negres | 66 | 22 33,3% | 9 13,6% | 35 53,0% |
| Ràpid | 111 | 47 42,3% | 4 3,6% | 60 54,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 25 50,0% | 2 4,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 241Victòries · 100Taules · 22Derrotes · 119Estàndard · 130Ràpid · 111Blanques · 114Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 241 | 100 41,5% | 22 9,1% | 119 49,4% |
| Total · blanques | 114 | 56 49,1% | 11 9,7% | 47 41,2% |
| Total · negres | 127 | 44 34,7% | 11 8,7% | 72 56,7% |
| Estàndard | 130 | 53 40,8% | 18 13,9% | 59 45,4% |
| Estàndard · blanques | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard · negres | 66 | 22 33,3% | 9 13,6% | 35 53,0% |
| Ràpid | 111 | 47 42,3% | 4 3,6% | 60 54,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 25 50,0% | 2 4,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 241Victòries · 100Taules · 22Derrotes · 119Estàndard · 130Ràpid · 111Blanques · 114Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 241 | 100 41,5% | 22 9,1% | 119 49,4% |
| Total · blanques | 114 | 56 49,1% | 11 9,7% | 47 41,2% |
| Total · negres | 127 | 44 34,7% | 11 8,7% | 72 56,7% |
| Estàndard | 130 | 53 40,8% | 18 13,9% | 59 45,4% |
| Estàndard · blanques | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard · negres | 66 | 22 33,3% | 9 13,6% | 35 53,0% |
| Ràpid | 111 | 47 42,3% | 4 3,6% | 60 54,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 25 50,0% | 2 4,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 241Victòries · 100Taules · 22Derrotes · 119Estàndard · 130Ràpid · 111Blanques · 114Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 241 | 100 41,5% | 22 9,1% | 119 49,4% |
| Total · blanques | 114 | 56 49,1% | 11 9,7% | 47 41,2% |
| Total · negres | 127 | 44 34,7% | 11 8,7% | 72 56,7% |
| Estàndard | 130 | 53 40,8% | 18 13,9% | 59 45,4% |
| Estàndard · blanques | 64 | 31 48,4% | 9 14,1% | 24 37,5% |
| Estàndard · negres | 66 | 22 33,3% | 9 13,6% | 35 53,0% |
| Ràpid | 111 | 47 42,3% | 4 3,6% | 60 54,1% |
| Ràpid · blanques | 50 | 25 50,0% | 2 4,0% | 23 46,0% |
| Ràpid · negres | 61 | 22 36,1% | 2 3,3% | 37 60,7% |
