Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 51Victòries · 22Taules · 4Derrotes · 25Estàndard · 35Ràpid · 16Blanques · 22Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 22 43,1% | 4 7,8% | 25 49,0% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Total · negres | 29 | 12 41,4% | 3 10,3% | 14 48,3% |
| Estàndard | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 3 15,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 51Victòries · 22Taules · 4Derrotes · 25Estàndard · 35Ràpid · 16Blanques · 22Negres · 29
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 51 | 22 43,1% | 4 7,8% | 25 49,0% |
| Total · blanques | 22 | 10 45,5% | 1 4,6% | 11 50,0% |
| Total · negres | 29 | 12 41,4% | 3 10,3% | 14 48,3% |
| Estàndard | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 3 15,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 16 | 4 25,0% | 1 6,3% | 11 68,8% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 42Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 35Ràpid · 7Blanques · 18Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 19 45,2% | 4 9,5% | 19 45,2% |
| Total · blanques | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 3 12,5% | 10 41,7% |
| Estàndard | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 3 15,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 42Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 35Ràpid · 7Blanques · 18Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 19 45,2% | 4 9,5% | 19 45,2% |
| Total · blanques | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 3 12,5% | 10 41,7% |
| Estàndard | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 3 15,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 42Victòries · 19Taules · 4Derrotes · 19Estàndard · 35Ràpid · 7Blanques · 18Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 19 45,2% | 4 9,5% | 19 45,2% |
| Total · blanques | 18 | 8 44,4% | 1 5,6% | 9 50,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 3 12,5% | 10 41,7% |
| Estàndard | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 0 0,0% | 7 46,7% |
| Estàndard · negres | 20 | 10 50,0% | 3 15,0% | 7 35,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
