Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 236Victòries · 101Taules · 24Derrotes · 111Estàndard · 141Ràpid · 95Blanques · 120Negres · 116
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 236 | 101 42,8% | 24 10,2% | 111 47,0% |
| Total · blanques | 120 | 52 43,3% | 11 9,2% | 57 47,5% |
| Total · negres | 116 | 49 42,2% | 13 11,2% | 54 46,6% |
| Estàndard | 141 | 62 44,0% | 24 17,0% | 55 39,0% |
| Estàndard · blanques | 72 | 31 43,1% | 11 15,3% | 30 41,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 31 44,9% | 13 18,8% | 25 36,2% |
| Ràpid | 95 | 39 41,1% | 0 0,0% | 56 59,0% |
| Ràpid · blanques | 48 | 21 43,8% | 0 0,0% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 18 38,3% | 0 0,0% | 29 61,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 230Victòries · 100Taules · 20Derrotes · 110Estàndard · 135Ràpid · 95Blanques · 117Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 100 43,5% | 20 8,7% | 110 47,8% |
| Total · blanques | 117 | 51 43,6% | 10 8,6% | 56 47,9% |
| Total · negres | 113 | 49 43,4% | 10 8,9% | 54 47,8% |
| Estàndard | 135 | 61 45,2% | 20 14,8% | 54 40,0% |
| Estàndard · blanques | 69 | 30 43,5% | 10 14,5% | 29 42,0% |
| Estàndard · negres | 66 | 31 47,0% | 10 15,2% | 25 37,9% |
| Ràpid | 95 | 39 41,1% | 0 0,0% | 56 59,0% |
| Ràpid · blanques | 48 | 21 43,8% | 0 0,0% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 18 38,3% | 0 0,0% | 29 61,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 230Victòries · 100Taules · 20Derrotes · 110Estàndard · 135Ràpid · 95Blanques · 117Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 230 | 100 43,5% | 20 8,7% | 110 47,8% |
| Total · blanques | 117 | 51 43,6% | 10 8,6% | 56 47,9% |
| Total · negres | 113 | 49 43,4% | 10 8,9% | 54 47,8% |
| Estàndard | 135 | 61 45,2% | 20 14,8% | 54 40,0% |
| Estàndard · blanques | 69 | 30 43,5% | 10 14,5% | 29 42,0% |
| Estàndard · negres | 66 | 31 47,0% | 10 15,2% | 25 37,9% |
| Ràpid | 95 | 39 41,1% | 0 0,0% | 56 59,0% |
| Ràpid · blanques | 48 | 21 43,8% | 0 0,0% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 18 38,3% | 0 0,0% | 29 61,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 222Victòries · 97Taules · 18Derrotes · 107Estàndard · 127Ràpid · 95Blanques · 113Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 222 | 97 43,7% | 18 8,1% | 107 48,2% |
| Total · blanques | 113 | 51 45,1% | 9 8,0% | 53 46,9% |
| Total · negres | 109 | 46 42,2% | 9 8,3% | 54 49,5% |
| Estàndard | 127 | 58 45,7% | 18 14,2% | 51 40,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 30 46,2% | 9 13,9% | 26 40,0% |
| Estàndard · negres | 62 | 28 45,2% | 9 14,5% | 25 40,3% |
| Ràpid | 95 | 39 41,1% | 0 0,0% | 56 59,0% |
| Ràpid · blanques | 48 | 21 43,8% | 0 0,0% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 18 38,3% | 0 0,0% | 29 61,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 222Victòries · 97Taules · 18Derrotes · 107Estàndard · 127Ràpid · 95Blanques · 113Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 222 | 97 43,7% | 18 8,1% | 107 48,2% |
| Total · blanques | 113 | 51 45,1% | 9 8,0% | 53 46,9% |
| Total · negres | 109 | 46 42,2% | 9 8,3% | 54 49,5% |
| Estàndard | 127 | 58 45,7% | 18 14,2% | 51 40,2% |
| Estàndard · blanques | 65 | 30 46,2% | 9 13,9% | 26 40,0% |
| Estàndard · negres | 62 | 28 45,2% | 9 14,5% | 25 40,3% |
| Ràpid | 95 | 39 41,1% | 0 0,0% | 56 59,0% |
| Ràpid · blanques | 48 | 21 43,8% | 0 0,0% | 27 56,3% |
| Ràpid · negres | 47 | 18 38,3% | 0 0,0% | 29 61,7% |
