Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+7 partides des de 2026-10-01
Partides · 113Victòries · 69Taules · 15Derrotes · 29Estàndard · 35Ràpid · 78Blanques · 57Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 113 | 69 61,1% | 15 13,3% | 29 25,7% |
| Total · blanques | 57 | 42 73,7% | 7 12,3% | 8 14,0% |
| Total · negres | 56 | 27 48,2% | 8 14,3% | 21 37,5% |
| Estàndard | 35 | 24 68,6% | 8 22,9% | 3 8,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 15 75,0% | 4 20,0% | 1 5,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 9 60,0% | 4 26,7% | 2 13,3% |
| Ràpid | 78 | 45 57,7% | 7 9,0% | 26 33,3% |
| Ràpid · blanques | 37 | 27 73,0% | 3 8,1% | 7 18,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 4 9,8% | 19 46,3% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 106Victòries · 65Taules · 14Derrotes · 27Estàndard · 35Ràpid · 71Blanques · 54Negres · 52
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 106 | 65 61,3% | 14 13,2% | 27 25,5% |
| Total · blanques | 54 | 40 74,1% | 6 11,1% | 8 14,8% |
| Total · negres | 52 | 25 48,1% | 8 15,4% | 19 36,5% |
| Estàndard | 35 | 24 68,6% | 8 22,9% | 3 8,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 15 75,0% | 4 20,0% | 1 5,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 9 60,0% | 4 26,7% | 2 13,3% |
| Ràpid | 71 | 41 57,8% | 6 8,5% | 24 33,8% |
| Ràpid · blanques | 34 | 25 73,5% | 2 5,9% | 7 20,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 16 43,2% | 4 10,8% | 17 46,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 98Victòries · 61Taules · 12Derrotes · 25Estàndard · 35Ràpid · 63Blanques · 50Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 98 | 61 62,2% | 12 12,2% | 25 25,5% |
| Total · blanques | 50 | 36 72,0% | 6 12,0% | 8 16,0% |
| Total · negres | 48 | 25 52,1% | 6 12,5% | 17 35,4% |
| Estàndard | 35 | 24 68,6% | 8 22,9% | 3 8,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 15 75,0% | 4 20,0% | 1 5,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 9 60,0% | 4 26,7% | 2 13,3% |
| Ràpid | 63 | 37 58,7% | 4 6,4% | 22 34,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 21 70,0% | 2 6,7% | 7 23,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 16 48,5% | 2 6,1% | 15 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 98Victòries · 61Taules · 12Derrotes · 25Estàndard · 35Ràpid · 63Blanques · 50Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 98 | 61 62,2% | 12 12,2% | 25 25,5% |
| Total · blanques | 50 | 36 72,0% | 6 12,0% | 8 16,0% |
| Total · negres | 48 | 25 52,1% | 6 12,5% | 17 35,4% |
| Estàndard | 35 | 24 68,6% | 8 22,9% | 3 8,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 15 75,0% | 4 20,0% | 1 5,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 9 60,0% | 4 26,7% | 2 13,3% |
| Ràpid | 63 | 37 58,7% | 4 6,4% | 22 34,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 21 70,0% | 2 6,7% | 7 23,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 16 48,5% | 2 6,1% | 15 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 98Victòries · 61Taules · 12Derrotes · 25Estàndard · 35Ràpid · 63Blanques · 50Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 98 | 61 62,2% | 12 12,2% | 25 25,5% |
| Total · blanques | 50 | 36 72,0% | 6 12,0% | 8 16,0% |
| Total · negres | 48 | 25 52,1% | 6 12,5% | 17 35,4% |
| Estàndard | 35 | 24 68,6% | 8 22,9% | 3 8,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 15 75,0% | 4 20,0% | 1 5,0% |
| Estàndard · negres | 15 | 9 60,0% | 4 26,7% | 2 13,3% |
| Ràpid | 63 | 37 58,7% | 4 6,4% | 22 34,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 21 70,0% | 2 6,7% | 7 23,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 16 48,5% | 2 6,1% | 15 45,5% |
