Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 134Victòries · 41Taules · 3Derrotes · 90Estàndard · 53Ràpid · 81Blanques · 68Negres · 66
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 134 | 41 30,6% | 3 2,2% | 90 67,2% |
| Total · blanques | 68 | 20 29,4% | 2 2,9% | 46 67,7% |
| Total · negres | 66 | 21 31,8% | 1 1,5% | 44 66,7% |
| Estàndard | 53 | 22 41,5% | 1 1,9% | 30 56,6% |
| Estàndard · blanques | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Estàndard · negres | 27 | 11 40,7% | 0 0,0% | 16 59,3% |
| Ràpid | 81 | 19 23,5% | 2 2,5% | 60 74,1% |
| Ràpid · blanques | 42 | 9 21,4% | 1 2,4% | 32 76,2% |
| Ràpid · negres | 39 | 10 25,6% | 1 2,6% | 28 71,8% |
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 128Victòries · 40Taules · 3Derrotes · 85Estàndard · 47Ràpid · 81Blanques · 66Negres · 62
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 40 31,3% | 3 2,3% | 85 66,4% |
| Total · blanques | 66 | 19 28,8% | 2 3,0% | 45 68,2% |
| Total · negres | 62 | 21 33,9% | 1 1,6% | 40 64,5% |
| Estàndard | 47 | 21 44,7% | 1 2,1% | 25 53,2% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 1 4,2% | 13 54,2% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 81 | 19 23,5% | 2 2,5% | 60 74,1% |
| Ràpid · blanques | 42 | 9 21,4% | 1 2,4% | 32 76,2% |
| Ràpid · negres | 39 | 10 25,6% | 1 2,6% | 28 71,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 114Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 78Estàndard · 47Ràpid · 67Blanques · 60Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 35 30,7% | 1 0,9% | 78 68,4% |
| Total · blanques | 60 | 18 30,0% | 1 1,7% | 41 68,3% |
| Total · negres | 54 | 17 31,5% | 0 0,0% | 37 68,5% |
| Estàndard | 47 | 21 44,7% | 1 2,1% | 25 53,2% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 1 4,2% | 13 54,2% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 67 | 14 20,9% | 0 0,0% | 53 79,1% |
| Ràpid · blanques | 36 | 8 22,2% | 0 0,0% | 28 77,8% |
| Ràpid · negres | 31 | 6 19,4% | 0 0,0% | 25 80,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 114Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 78Estàndard · 47Ràpid · 67Blanques · 60Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 35 30,7% | 1 0,9% | 78 68,4% |
| Total · blanques | 60 | 18 30,0% | 1 1,7% | 41 68,3% |
| Total · negres | 54 | 17 31,5% | 0 0,0% | 37 68,5% |
| Estàndard | 47 | 21 44,7% | 1 2,1% | 25 53,2% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 1 4,2% | 13 54,2% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 67 | 14 20,9% | 0 0,0% | 53 79,1% |
| Ràpid · blanques | 36 | 8 22,2% | 0 0,0% | 28 77,8% |
| Ràpid · negres | 31 | 6 19,4% | 0 0,0% | 25 80,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 114Victòries · 35Taules · 1Derrotes · 78Estàndard · 47Ràpid · 67Blanques · 60Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 114 | 35 30,7% | 1 0,9% | 78 68,4% |
| Total · blanques | 60 | 18 30,0% | 1 1,7% | 41 68,3% |
| Total · negres | 54 | 17 31,5% | 0 0,0% | 37 68,5% |
| Estàndard | 47 | 21 44,7% | 1 2,1% | 25 53,2% |
| Estàndard · blanques | 24 | 10 41,7% | 1 4,2% | 13 54,2% |
| Estàndard · negres | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid | 67 | 14 20,9% | 0 0,0% | 53 79,1% |
| Ràpid · blanques | 36 | 8 22,2% | 0 0,0% | 28 77,8% |
| Ràpid · negres | 31 | 6 19,4% | 0 0,0% | 25 80,7% |
