Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 86Victòries · 13Taules · 3Derrotes · 70Estàndard · 66Ràpid · 20Blanques · 42Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 13 15,1% | 3 3,5% | 70 81,4% |
| Total · blanques | 42 | 9 21,4% | 2 4,8% | 31 73,8% |
| Total · negres | 44 | 4 9,1% | 1 2,3% | 39 88,6% |
| Estàndard | 66 | 10 15,2% | 2 3,0% | 54 81,8% |
| Estàndard · blanques | 33 | 8 24,2% | 1 3,0% | 24 72,7% |
| Estàndard · negres | 33 | 2 6,1% | 1 3,0% | 30 90,9% |
| Ràpid | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 80Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 66Estàndard · 60Ràpid · 20Blanques · 39Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 11 13,8% | 3 3,8% | 66 82,5% |
| Total · blanques | 39 | 7 18,0% | 2 5,1% | 30 76,9% |
| Total · negres | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Estàndard | 60 | 8 13,3% | 2 3,3% | 50 83,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 2 6,7% | 1 3,3% | 27 90,0% |
| Ràpid | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 80Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 66Estàndard · 60Ràpid · 20Blanques · 39Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 11 13,8% | 3 3,8% | 66 82,5% |
| Total · blanques | 39 | 7 18,0% | 2 5,1% | 30 76,9% |
| Total · negres | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Estàndard | 60 | 8 13,3% | 2 3,3% | 50 83,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 2 6,7% | 1 3,3% | 27 90,0% |
| Ràpid | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 80Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 66Estàndard · 60Ràpid · 20Blanques · 39Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 11 13,8% | 3 3,8% | 66 82,5% |
| Total · blanques | 39 | 7 18,0% | 2 5,1% | 30 76,9% |
| Total · negres | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Estàndard | 60 | 8 13,3% | 2 3,3% | 50 83,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 2 6,7% | 1 3,3% | 27 90,0% |
| Ràpid | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 80Victòries · 11Taules · 3Derrotes · 66Estàndard · 60Ràpid · 20Blanques · 39Negres · 41
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 11 13,8% | 3 3,8% | 66 82,5% |
| Total · blanques | 39 | 7 18,0% | 2 5,1% | 30 76,9% |
| Total · negres | 41 | 4 9,8% | 1 2,4% | 36 87,8% |
| Estàndard | 60 | 8 13,3% | 2 3,3% | 50 83,3% |
| Estàndard · blanques | 30 | 6 20,0% | 1 3,3% | 23 76,7% |
| Estàndard · negres | 30 | 2 6,7% | 1 3,3% | 27 90,0% |
| Ràpid | 20 | 3 15,0% | 1 5,0% | 16 80,0% |
| Ràpid · blanques | 9 | 1 11,1% | 1 11,1% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
