Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+4 partides des de 2026-10-01
Partides · 215Victòries · 58Taules · 31Derrotes · 126Estàndard · 147Ràpid · 68Blanques · 108Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 215 | 58 27,0% | 31 14,4% | 126 58,6% |
| Total · blanques | 108 | 32 29,6% | 20 18,5% | 56 51,9% |
| Total · negres | 107 | 26 24,3% | 11 10,3% | 70 65,4% |
| Estàndard | 147 | 41 27,9% | 30 20,4% | 76 51,7% |
| Estàndard · blanques | 76 | 23 30,3% | 20 26,3% | 33 43,4% |
| Estàndard · negres | 71 | 18 25,4% | 10 14,1% | 43 60,6% |
| Ràpid | 68 | 17 25,0% | 1 1,5% | 50 73,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 0 0,0% | 23 71,9% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 211Victòries · 58Taules · 30Derrotes · 123Estàndard · 143Ràpid · 68Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 58 27,5% | 30 14,2% | 123 58,3% |
| Total · blanques | 105 | 32 30,5% | 19 18,1% | 54 51,4% |
| Total · negres | 106 | 26 24,5% | 11 10,4% | 69 65,1% |
| Estàndard | 143 | 41 28,7% | 29 20,3% | 73 51,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 23 31,5% | 19 26,0% | 31 42,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 18 25,7% | 10 14,3% | 42 60,0% |
| Ràpid | 68 | 17 25,0% | 1 1,5% | 50 73,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 0 0,0% | 23 71,9% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 211Victòries · 58Taules · 30Derrotes · 123Estàndard · 143Ràpid · 68Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 58 27,5% | 30 14,2% | 123 58,3% |
| Total · blanques | 105 | 32 30,5% | 19 18,1% | 54 51,4% |
| Total · negres | 106 | 26 24,5% | 11 10,4% | 69 65,1% |
| Estàndard | 143 | 41 28,7% | 29 20,3% | 73 51,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 23 31,5% | 19 26,0% | 31 42,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 18 25,7% | 10 14,3% | 42 60,0% |
| Ràpid | 68 | 17 25,0% | 1 1,5% | 50 73,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 0 0,0% | 23 71,9% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 211Victòries · 58Taules · 30Derrotes · 123Estàndard · 143Ràpid · 68Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 58 27,5% | 30 14,2% | 123 58,3% |
| Total · blanques | 105 | 32 30,5% | 19 18,1% | 54 51,4% |
| Total · negres | 106 | 26 24,5% | 11 10,4% | 69 65,1% |
| Estàndard | 143 | 41 28,7% | 29 20,3% | 73 51,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 23 31,5% | 19 26,0% | 31 42,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 18 25,7% | 10 14,3% | 42 60,0% |
| Ràpid | 68 | 17 25,0% | 1 1,5% | 50 73,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 0 0,0% | 23 71,9% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 211Victòries · 58Taules · 30Derrotes · 123Estàndard · 143Ràpid · 68Blanques · 105Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 58 27,5% | 30 14,2% | 123 58,3% |
| Total · blanques | 105 | 32 30,5% | 19 18,1% | 54 51,4% |
| Total · negres | 106 | 26 24,5% | 11 10,4% | 69 65,1% |
| Estàndard | 143 | 41 28,7% | 29 20,3% | 73 51,1% |
| Estàndard · blanques | 73 | 23 31,5% | 19 26,0% | 31 42,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 18 25,7% | 10 14,3% | 42 60,0% |
| Ràpid | 68 | 17 25,0% | 1 1,5% | 50 73,5% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 0 0,0% | 23 71,9% |
| Ràpid · negres | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
