Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+2 partides des de 2026-10-01
Partides · 79Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 39Estàndard · 58Ràpid · 21Blanques · 42Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 79 | 30 38,0% | 10 12,7% | 39 49,4% |
| Total · blanques | 42 | 18 42,9% | 6 14,3% | 18 42,9% |
| Total · negres | 37 | 12 32,4% | 4 10,8% | 21 56,8% |
| Estàndard | 58 | 21 36,2% | 8 13,8% | 29 50,0% |
| Estàndard · blanques | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
| Estàndard · negres | 28 | 10 35,7% | 3 10,7% | 15 53,6% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 77Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 37Estàndard · 56Ràpid · 21Blanques · 41Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 30 39,0% | 10 13,0% | 37 48,1% |
| Total · blanques | 41 | 18 43,9% | 6 14,6% | 17 41,5% |
| Total · negres | 36 | 12 33,3% | 4 11,1% | 20 55,6% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 8 14,3% | 27 48,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 11 37,9% | 5 17,2% | 13 44,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 77Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 37Estàndard · 56Ràpid · 21Blanques · 41Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 30 39,0% | 10 13,0% | 37 48,1% |
| Total · blanques | 41 | 18 43,9% | 6 14,6% | 17 41,5% |
| Total · negres | 36 | 12 33,3% | 4 11,1% | 20 55,6% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 8 14,3% | 27 48,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 11 37,9% | 5 17,2% | 13 44,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 77Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 37Estàndard · 56Ràpid · 21Blanques · 41Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 30 39,0% | 10 13,0% | 37 48,1% |
| Total · blanques | 41 | 18 43,9% | 6 14,6% | 17 41,5% |
| Total · negres | 36 | 12 33,3% | 4 11,1% | 20 55,6% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 8 14,3% | 27 48,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 11 37,9% | 5 17,2% | 13 44,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 77Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 37Estàndard · 56Ràpid · 21Blanques · 41Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 30 39,0% | 10 13,0% | 37 48,1% |
| Total · blanques | 41 | 18 43,9% | 6 14,6% | 17 41,5% |
| Total · negres | 36 | 12 33,3% | 4 11,1% | 20 55,6% |
| Estàndard | 56 | 21 37,5% | 8 14,3% | 27 48,2% |
| Estàndard · blanques | 29 | 11 37,9% | 5 17,2% | 13 44,8% |
| Estàndard · negres | 27 | 10 37,0% | 3 11,1% | 14 51,9% |
| Ràpid | 21 | 9 42,9% | 2 9,5% | 10 47,6% |
| Ràpid · blanques | 12 | 7 58,3% | 1 8,3% | 4 33,3% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 1 11,1% | 6 66,7% |
