Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 50Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 36Estàndard · 21Ràpid · 29Blanques · 22Negres · 28
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 50 | 12 24,0% | 2 4,0% | 36 72,0% |
| Total · blanques | 22 | 7 31,8% | 1 4,6% | 14 63,6% |
| Total · negres | 28 | 5 17,9% | 1 3,6% | 22 78,6% |
| Estàndard | 21 | 5 23,8% | 2 9,5% | 14 66,7% |
| Estàndard · blanques | 9 | 3 33,3% | 1 11,1% | 5 55,6% |
| Estàndard · negres | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Ràpid | 29 | 7 24,1% | 0 0,0% | 22 75,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-10-01
+22 partides des de 2026-09-01
Partides · 44Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 32Estàndard · 15Ràpid · 29Blanques · 20Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 44 | 11 25,0% | 1 2,3% | 32 72,7% |
| Total · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Total · negres | 24 | 5 20,8% | 0 0,0% | 19 79,2% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 29 | 7 24,1% | 0 0,0% | 22 75,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 4 30,8% | 0 0,0% | 9 69,2% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 22Victòries · 5Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 15Ràpid · 7Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 5 22,7% | 1 4,6% | 16 72,7% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 22Victòries · 5Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 15Ràpid · 7Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 5 22,7% | 1 4,6% | 16 72,7% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 22Victòries · 5Taules · 1Derrotes · 16Estàndard · 15Ràpid · 7Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 5 22,7% | 1 4,6% | 16 72,7% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 1 6,7% | 10 66,7% |
| Estàndard · blanques | 7 | 2 28,6% | 1 14,3% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
