Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+6 partides des de 2026-10-01
Partides · 25Victòries · 7Taules · 0Derrotes · 18Estàndard · 19Ràpid · 6Blanques · 13Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 25 | 7 28,0% | 0 0,0% | 18 72,0% |
| Total · blanques | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Total · negres | 12 | 2 16,7% | 0 0,0% | 10 83,3% |
| Estàndard | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Estàndard · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 19Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 14Estàndard · 13Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 19Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 14Estàndard · 13Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 19Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 14Estàndard · 13Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 19Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 14Estàndard · 13Ràpid · 6Blanques · 10Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 19 | 5 26,3% | 0 0,0% | 14 73,7% |
| Total · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 9 | 1 11,1% | 0 0,0% | 8 88,9% |
| Estàndard | 13 | 3 23,1% | 0 0,0% | 10 76,9% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Estàndard · negres | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Ràpid | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
