Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+5 partides des de 2026-10-01
Partides · 27Victòries · 12Taules · 2Derrotes · 13Estàndard · 12Ràpid · 15Blanques · 13Negres · 14
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 12 44,4% | 2 7,4% | 13 48,2% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Total · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
| Estàndard | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Estàndard · blanques | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 3 50,0% | 1 16,7% | 2 33,3% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 22Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 7Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 9 40,9% | 2 9,1% | 11 50,0% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 22Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 7Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 9 40,9% | 2 9,1% | 11 50,0% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 22Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 7Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 9 40,9% | 2 9,1% | 11 50,0% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 22Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 7Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 12
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 9 40,9% | 2 9,1% | 11 50,0% |
| Total · blanques | 10 | 5 50,0% | 1 10,0% | 4 40,0% |
| Total · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Estàndard | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Estàndard · negres | 4 | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
