Super Consulta ELO Català (no oficial)
Consulta l'ELO Català des del 1976 fins avui.
Actualitzat a: ELO Català 2026-11-01 · ELO FIDE 2026-11-01

LLUC CLAVERIA SOLER

Codi català 535091112 · FIDE 553070550

LLUC CLAVERIA SOLER té dades a la llista d'Elo català de novembre de 2026, amb un darrer Elo català estàndard de 1362 i vinculat al club LLINARS, C.E..

Partides Presencials
Últim club conegut
LLINARS, C.E.
Any naixement
2017
Títol català
-
Títol FIDE
-
Títol FOA
-
Partides totals
17
Partides estàndard
3
Partides ràpid
14
ELO català Std
1362
ELO català Ràpid
1346
FIDE Std
-
FIDE Ràpid / Blitz
- / -
Màxim CAT Std
1384 · 2026-04-01
Màxim CAT Ràpid
1346 · 2026-10-01
Màxim FIDE Std
-
Màxim FIDE Ràpid
-
Màxim FIDE Blitz
-
Ranking CAT Std
7514 / 8581
Ranking CAT Ràpid
7778 / 8580

Gràfica d'evolució

CAT StdCAT RàpidFIDE StdFIDE RàpidFIDE Blitz
12841319135413891424CAT Std Data: 2026-04-01 ELO: 1384CAT Std Data: 2026-05-01 ELO: 1384CAT Std Data: 2026-06-01 ELO: 1374CAT Std Data: 2026-07-01 ELO: 1374CAT Std Data: 2026-08-01 ELO: 1374CAT Std Data: 2026-09-01 ELO: 1374CAT Std Data: 2026-10-01 ELO: 1374CAT Std Data: 2026-11-01 ELO: 1362CAT Ràpid Data: 2026-04-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-05-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-06-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-07-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-08-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-09-01 ELO: 1324CAT Ràpid Data: 2026-10-01 ELO: 1346CAT Ràpid Data: 2026-11-01 ELO: 1346
Estadístiques de partides FCE (5 captures)
Abast de les dades

La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.

Captura 2026-11-01

+3 partides des de 2026-10-01

Partides · 17Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 3Ràpid · 14Blanques · 10Negres · 7
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total176 35,3%0 0,0%11 64,7%
Total · blanques103 30,0%0 0,0%7 70,0%
Total · negres73 42,9%0 0,0%4 57,1%
Estàndard31 33,3%0 0,0%2 66,7%
Estàndard · blanques31 33,3%0 0,0%2 66,7%
Estàndard · negres00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Ràpid145 35,7%0 0,0%9 64,3%
Ràpid · blanques72 28,6%0 0,0%5 71,4%
Ràpid · negres73 42,9%0 0,0%4 57,1%

Captura 2026-10-01

+7 partides des de 2026-09-01

Partides · 14Victòries · 5Taules · 0Derrotes · 9Estàndard · 0Ràpid · 14Blanques · 7Negres · 7
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total145 35,7%0 0,0%9 64,3%
Total · blanques72 28,6%0 0,0%5 71,4%
Total · negres73 42,9%0 0,0%4 57,1%
Estàndard00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · blanques00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · negres00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Ràpid145 35,7%0 0,0%9 64,3%
Ràpid · blanques72 28,6%0 0,0%5 71,4%
Ràpid · negres73 42,9%0 0,0%4 57,1%

Captura 2026-09-01

+0 partides des de 2026-08-01

Partides · 7Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 6Estàndard · 0Ràpid · 7Blanques · 3Negres · 4
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Total · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Total · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%
Estàndard00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · blanques00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · negres00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Ràpid71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Ràpid · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Ràpid · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%

Captura 2026-08-01

+0 partides des de 2026-07-01

Partides · 7Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 6Estàndard · 0Ràpid · 7Blanques · 3Negres · 4
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Total · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Total · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%
Estàndard00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · blanques00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · negres00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Ràpid71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Ràpid · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Ràpid · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%

Captura 2026-07-01

Primera captura disponible

Partides · 7Victòries · 1Taules · 0Derrotes · 6Estàndard · 0Ràpid · 7Blanques · 3Negres · 4
ÀmbitPartidesVictòriesTaulesDerrotes
Total71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Total · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Total · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%
Estàndard00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · blanques00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Estàndard · negres00 0,0%0 0,0%0 0,0%
Ràpid71 14,3%0 0,0%6 85,7%
Ràpid · blanques30 0,0%0 0,0%3 100,0%
Ràpid · negres41 25,0%0 0,0%3 75,0%
Trajectòria de clubs
LLINARS, C.E. · 2026-04-01 - 2026-11-01
Des deFinsClubFederació
2026-04-012026-11-01LLINARS, C.E.
Històric ELO català
DataStdRàpidRank StdRank RàpidTítolCategoriaLlista
2026-11-011362134675147778-Sub-10completa
2026-10-011374134673777734-Sub-10completa
2026-09-011374132472477810-Sub-10completa
2026-08-011374132472337795-Sub-10completa
2026-07-011374132471947754-Sub-10completa
2026-06-011374132471517698-Sub-10completa
2026-05-011384132470117650-Sub-10completa
2026-04-011384132469537550-Sub-10completa
Històric ELO FIDE
DataStdRàpidBlitzTítolFOA
2026-09-01-----
2026-08-01-----